ביום העצמאות יצא הרכב ייצוגי של נגני בית המוסיקה בגלבוע לסדרת קונצרטים בארה"ב

משלחת של שבעה נגני בית המוסיקה של המועצה האזורית הגלבוע, בראשותו של מנהל בית המוסיקה, סטאס גבריאלוב, יצאה בסוף השבוע לקונטיקט שבארצות הברית, המקיימת קשרי ערים תאומות עם המועצה. המשלחת תשהה 11 יום בקונטיקט ותקיים סדרה של 13 קונצרטים לרגל יום הזכרון וחג העצמאות בקרב הקהילה היהודית במספר ערי ארה"ב.
 
זמן קצר לפני הטיסה, מסר גבריאלוב סטאס לכתבנו, כי המשלחת תתארח בקמפוס של אוניברסיטת "ייל" ותבצע את מיטב הקונצרטים מכל הזמנים. "אנו נייצג בגאווה את דור הצעיר של הגלבוע, את תרבותה של האוכלוסיה בגלבוע על רבדיה, וכן את פעילותו הברוכה של בית המוסיקה, הזוכה לעידוד וחיזוק ע"י המועצה. מדובר בהרכב ייצוגי כשרוני שיידע לבצע את מיטב הרפרטואר המוזיקלי הנבחר", אמר מנהל בית המוסיקה.
 
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר בירך את המשלחת ואמר כי נגני בית המוסיקה, מציגים את התרבות וההווי הישראלי מהזווית האחרת של ישראל. "אנו חשים גאווה בנוער הנפלא שלנו ומשוכנע אני שידעו לשמש שגרירים טובים למדינה ולישובי המועצה", אמר עטר.  
 
ראש מינהל החינוך במועצה, דרור ללוש, שאירגן את יציאת המשלחת לארה"ב, אמר כי הרכבה של תזמורת הנגנים בבית המוסיקה, בנוי מבני נוער איכותי שתשתיתו הערכית היא החינוך למצויינות. "אני משוכנע שנערינו יקצרו פרי הילולים בהופעותיהם ויביאו כבוד לכולנו", אמר ראש מינהל החינוך.    

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים