"מועצה המנהלת במקצועיות ובאחריות את תקציבה השנתי ללא גרעונות, ראויה בהחלט להתייחסות חיובית לצרכיה, באשר הם". את הדברים אמר שר הפנים, אלי ישי בתום פגישה שהתקיימה במשרדו בהשתתפות ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר. השר נענה לבקשת ראש המועצה והנחה את אנשי משרדו לסייע במילוי בקשותיו.
בישיבה נכחו מנכ"ל משרד הפנים, מימון גבריאל, מנכ"ל המינהל לשלטון המקומי, רני בנצי, וכן סגן ראש המועצה עיד סלים וגזבר המועצה ג'וואד זועבי. עיקר הנושאים שהועלו ע"י ראש המועצה בפגישה, התמקדו באופייה של המועצה, כרשות מעורבת, בה חיים כ-40 אחוז בני מיעוטים, המצריכה לדברי עטר, הגדלת תקציבים ומשאבים מיוחדים.
גזבר המועצה, ג'וואד זועבי, מסר לכתבנו כי בפגישה הועלו בקשות לקבלת תקציב מיוחד לרשות מעורבת, מענק מיוחד לישובים גדולים, כמו כפר מוקיבלה וגן-נר, מענק מרזרבת השר ומתקציב הפיתוח, אישור להלוואות ביוב, ושחרור המענק המותנה.
זועבי: "הישיבה התנהלה באווירה חיובית. השר גילה בקיאות רבה בנעשה במועצה, הוא שיבח את דני עטר על עמידתו במדיניות החיסכון ובהתנהלות נכונה, וכמי שמצוי בקשר מתמיד עם שר הפנים מאז שכיהן שר התמ"ת, הצליח ראש המועצה לשכנע את השר במילוי צרכיה של המועצה. לבסוף הנחה השר את צוות משרדו לבחון את בקשותיו של ראש המועצה בגישה אוהדת

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים