מערכת החינוך במועצה האזורית הגלבוע, קיימה לאחרונה ישיבה של ועדת היגוי למודל "שפת המצוינות בגלבוע", שיצא לדרך לפני מספר חודשים. הישיבה התקיימה במעמד ראש המועצה דני עטר, והשתתפו בה מנכ"לית מכון "ברנקו וייס", ניבה חסון, מנהל אגף חינוך במועצה, דרור ללוש, מנהלי מחלקות במועצה, מפקחי משרד החינוך, מפקחי תוכנית "קרב", מנהלי בתי הספר ונציגי מכון "ברנקו וייס", מכון שנבחר להוביל את הפעלת והטמעת המודל החינוכי בגלבוע.
 
ראש המועצה, דני עטר, העלה בדבריו, את חשיבותו של מודל "שפת המצוינות" במערכת החינוך בגלבוע, ואמר כי חשוב שמודל זה יוטמע בקרב התלמידים, עוד בתחילת דרכם החינוכית, ובהמשך בבתי הספר – היסודיים והתיכוניים. "אין ספק שמודל שפת המצוינות, יש בו כדי לסייע לפיתוח יכולות השכליות של ילדי בתי הספר, הוא מסייע להם למצוא דרכי חשיבה ותפיסה משופרות, הן במישור החינוכי והן ביצירתי ותורמת להתפתחותם הערכית והמוסרית", אמר עטר.   
במהלך הישיבה הציגה אפרת ליכטמן, מנהלת מודל שפת המצוינות בגלבוע, מהנעשה בהפעלת המודל במרוצת החודשים האחרונים, ביניהם - הקמת פורום מנהלי בתי הספר, המובילים את המודל החינוכי בגלבוע; פתיחת הפעילות לתלמידים (שעה שבועית לכלל תלמידי כיתות ג'-ו', שעת "שפת המצוינות בגלבוע" במסגרת תוכנית "קרב") בכל בתי הספר היסודיים וכן חשיפת המודל לכלל צוותי המורים ועוד.
 
כמו-כן הוצגו ההצלחות המרכזיות שנצברו עד כה וכן האתגרים העומדים לפתחה של מערכת החינוך בגלבוע, ובסיומה, ציינה אפרת ליכטמן, כי "המצוינות בגלבוע היא סיפור של הצלחה".
 
עוד יצוין , כי ניכר היה שהרוח והחזון של ראש המועצה דני עטר, לפיהן מערכת החינוך בגלבוע תוביל את ערכי הסולידריות החברתית, האחריות ההדדית והמעורבות הקהילתית, הופך מהלכה למעשה.
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים