ועדה בין-משרדית התכנסה בגלבוע  לעיצוב תכנית-אב לנושא הקיימות לפני מספר ימים התכנסה במועצה האזורית הגלבוע.

ועדת היגוי בינמישרדית לתוכנית האב לפיתוח בר קיימא המבוצעת במסגרת שנת איכות הסביבה בגלבוע. את התוכנית מלווה ד"ר רונית דוידוביץ מרטון, בעלת ניסיון רב בהכנת תוכניות אב.
במפגש בלטה נוכחות רבה מכל משרדי הממשלה והגופים הציבוריים, שבאו לסייע בעיצוב תוכנית האב לקיימות. נכחו במפגש נציגי משרדי הגנת הסביבה, החינוך, הרווחה, החקלאות, התיירות, קק"ל, הסוכנות היהודית, רשות הניקוז, החברה להגנת הטבע, עמותת "ארץ אהבתי" ועוד. כמו כן, כיבד בנוכחותו את המפגש חנן ארז, ראש מועצה אזורית מגידו ומחזיק תיק איכות הסביבה במרכז המועצות האזוריות.
שלומי גרנוב, מנכ"ל איכות הסביבה וחזות הישובים במועצה האזורית הגלבוע, מסר כי במפגש ניתן דגש לנושאים הבאים: הטמעת הקיימות במועצה, שמירה על שטחי החקלאות כתחום ייחודי לאזור, מעורבות תושבים בתהליך הקיימות, קשר עם רשויות שכנות, הגלבוע כאזור מעבר, התייחסות לתשתיות לאומיות (רכבת, כבישים), קידום תיירות, ייחודיות התהליך בגלבוע ועוד.
גרנוב ציין כי המשתתפים ברכו על היוזמה, והוסיף כי מדיניות התוכנית המתגבשת בהתאם לעקרונות היסוד שהוצגו והפתיחות של אנשי המועצה, היא - קבלת ושיתוף בעלי תפקידים שאינם נמנים על עובדי המועצה.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים