לאחר קרוב לעשרים שנה, פרש מנהל בית הספר אורט "אחווה גלבוע", סלמן זועבי, בתחילת שנת הלימודים תשע"ב לגימלאות. במקומו מונה המנהל הפדגוגי של בית הספר באסם זועבי.

סלמן זועבי, בן 56, ממייסדי בית הספר, תושב כפר נין, נשוי ואב ל-4, שבתחילת דרכו בהוראה, שימש מנהל בית הספר בכפר נין, הוביל לדברי ראש מינהל החינוך במועצה האזורית הגלבוע, דרור ללוש, את בית הספר להישגים בתחומי מדע וטכנולוגיה, תוך עיצוב האנוש בקרב תלמידיו. "בוגרי המגמה לרובוטיקה בבית הספר, זכו במקום שני בתחרות הבינלאומית לרובוטיקה שנערכה לפני 3 חודשים בהולנד והביאו כבוד למדינה ולגלבוע" אמר ללוש.

בטכס פרידה שנערך לאחרונה בבית הספר, במעמד ראש המועצה דני עטר ובהשתתפות ראש מינהל החינוך במועצה, דרור ללוש, נפרד סלמן זועבי מסגל המורים ותלמידיו. הוא הביע את הוקרתו בפני ראש המועצה על הפניית המשאבים הרבים לבית הספר ואמר כי הודות לשקידתו של עטר להעצמת תלמידי בית הספר, הגיע "אחווה-גלבוע" להשגים מרשימים בתחום החינוך המדעי והטכנולוגי.

 

באסם זועבי, המנהל הנכנס, יליד כפר טמרה בגלבוע, בן 49, נשוי ואב ל-5, בעל תואר ראשון בלשון וספרות עברית ותואר שני במינהל החינוך. באסם בעל ותק של 27 שנה בהוראה, שימש כאמור מנהל הפדגוגי של בית הספר. "אני מלווה את בית הספר עוד בהנחת הלבנה הראשונה. צמחתי בו והייתי חלק מהצלחותיו", אמר. הוא ציין כי ייעודו בתפקידו החדש, הוא שכל תלמיד ימצא את המסגרת המתאימה בבית הספר. "לא צריך למדוד את בית הספר לפי הישגי בגרות, למרות שעברנו את הישגי הבגרות בשיעור של מעבר לחמישים אחוז הצלחה, צריך לשנות מדד זה. כאן המקום להודות למר סלמן זועבי על עשייתו הברוכה ולראש המועצה דני עטר על העזרה המומחשת כאן בבית הספר. אני גם מודה לראש מינהל החינוך דרור ללוש, המלווה אותנו לאורך כל הדרך" סיכם באסם זועבי.

ראש המועצה דני עטר איחל הצלחה למנהל הפורש, סלמן זועבי בדרכו החדשה ובירך את המנהל הנכנס באסם זועבי להמשך העצמת בית הספר ותלמידיו. כמו כן חילקו עטר וללוש פרחים לתלמידי שכבה ז' לרגל חג עיד אל פיטר.


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים