שלב שני של פרויקט "כיתות חכמות"  במוסדות החינוך בגלבוע - יצא לדרך!
כהמשך לפרויקט הסדרת "כיתות חכמות" במוסדות החינוך של המועצה האזורית הגלבוע, שבמסגרתו הוסדרו בפתיחת שנת הלימודים הנוכחית, "כיתות חכמות" ב-6 כיתות בבית הספר היסודי "יד לחמישה", הודיע מינהל החינוך במועצה על הפעלת שלב שני של הסדרת כיתות חכמות נוספות ב-5 כיתות ג'-ו' בבתי הספר היסודיים של המועצה.   
ראש המועצה דני עטר אמר כי ה"כיתות החכמות" שהוסדרו בפתיחת שנת הלימודים בבית הספר "יד לחמישה", מצעידות את החינוך למאה ה-21. "אין ספק שהשיטה האינטראקטיבית בחינוך כבר נותנת את אותותיה, בפיתוח יכולות הלמידה של תלמידי בית הספר יד לחמישה. אנו גם עדים, לאור יישומה של התכנית, לשינויים חברתיים חיוביים, אשר השלכותיהם יהיו חיוביות למגוון האוכלוסיות בגלבוע", אמר ראש המועצה.
ראשמינהל החינוך במועצה, דרור ללוש מסר כי בהנחיית ראש המועצה, דני עטר, דן בימים אלה פורום תקשורתי בפרוגראמה כללית להסדרת כיתות חכמות גם עבור כיתות חטיבות ביניים. "שלב השני של הסדרת כיתות חכמות, מתאפשר הודות להירתמותם של הסוכנות היהודית, שותפות 2000 והמועצה. מערכת החינוך בגלבוע שמה לה כמטרה, לספק את התנאים והכלים, למיצוי כישוריו ויכולותיו של כל תלמיד ותלמידה, ולפיתוח מצוינות בתחומי הלימוד השונים, לרבות יצירת סביבת לימודים מיטבית, לרווחת המורים והתלמידים. "הסדרת הכיתות החכמות בבית ספר יד לחמישה, הוכיחה את יעילות הלמידה וההוראה בכל רמות החינוך, בהעצמה מיטבית", אמר ראש מינהל החינוך במועצה.
 
 

 


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים