מאות תלמידי בית הספר "יד לחמישה" שבגלבוע, נטלו חלק פעיל בטכס יום הזיכרון לחללי צה"ל. התלמידים הנציחו בהנחת זרים ובהשמעת שירים נוגים באמצעות מקהלה ובנשיאת דברים לזכרם של עשרת בוגריו שנפלו במערכות ישראל, ובנוסף חמשת החיילים שנהרגו בהפצצת מטוס סורי על בית הספר שהתרסק במחנה עמוס. בעקבות נפילתם של החמישה, נקרא בית הספר על שמם.
הטכס נערך במעמד ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר והשתתפו בו מנהלת בית הספר ענת רביב וסגל המורים. עטר ציין כי יום הזיכרון הוא יום חינוך של מורשת קרב אותה הורישו בנים נופלים שגדלו בישובי הגלבוע וציין כי חשוב להמשיך ולקיים טכס לזכרם, משום שבזכותם גדלו דורות של תלמידים, המעשירים באיכותם את האנוש בגלבוע.

עטר העלה בנאומו את הצורך והמחויבות של הממשלה והעם להחזרתו המיידית של השבוי גלעד שליט והביע תקווה ששחרורו יתבצע מהר ככל האפשר. מנהלת בית הספר ענת רביב ציינה בדבריה כי יום הזיכרון, בו מכבד העם את יקיריו, הסמוך מאד לחג העצמאות, ממשיך בית הספר "יד לחמישה" במשימת ההנצחה לכבד את זכר נופליו לאורך כל השנה.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים