במסגרת הפעלת מתנדבי שנת שרות אזרחי/לאומי בכפרי המועצה האזורית הגלבוע ,יזמו מתנדבים אילו יחד עם מנהל הנוער במועצה יום פעילות בנושא איכות סביבה וטבע .
יום זה שהינו יום מקביל לחג ט"ו בשבט נבנה ע"י קבוצת נוער איכותי זה במטרה להביא את בני הנוער וילדי הכפרים למודעות בעניין שמירת הטבע ואיכות הסביבה בה אנו חיים. רכז תחום מתנדבי שרות אזרחי/לאומי במחלקת הנוער נאיף זועבי דאג להכין את המתנדבים ליום זה ע"י שילובם בפעילות יצירתית וספורטיבית שתרמה לגיבוש הרעיון של בניית יום זה.
החניכים הצעירים עברו מספר תחנות הפעלה שכללו יצירה מחומרים ממוחזרים , חידוני איכות סביבה וטבע, משחקי חוץ וחברה, תחרויות מחזור,שתילת עצי נוי בכפר.
את הרעיון של קיום יום זה הגו המתנדבים ,על כל המשתמע מכך החל בארגונו הלוגיסטי גיוס הילדים לאירוע וכלה בהפעלת התחנות לילדים.
מנהלי בתי הספר וצוות המורים אשר נכחו ביום פעילות זה נדהמו מהיכולת של בני הנוער האיכותיים הללו בראותם מפעילים את הילדים בנושא.
הפעלות מהסוג הנ"ל מציבות את מתנדבי השרות האזרחי/לאומי כדמיות לחיקוי בעניי הילדים הצעירים , המועצה האזורית הגלבוע מעודדת את הנוער מהכפרים להצטרף לשורת הנוער שתורם לקהילה בה הוא חי באמצעות השרות האזרחי/לאומי .

 


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים