בבית הספר הרב-תחומי "עמק חרוד" שבגלבוע התקיים השבוע "יום מקוון" לתלמידי שנתון ט'. התלמידים הותירו את הכיתה ריקה ונשארו בבית . את השיעורים קיבלו בביתם במהלך היום דרך אתר בית הספר
המקצועות בהם התמקדו התלמידים השנה היו: ביולוגיה, חינוך גופני, מתמטיקה ואנגלית.ופעילויות מתוקשבות ומגוונות.
לכל שיעור נקבע זמן, בו המורים עונים בפורום לשאלות התלמידים. במתמטיקה למשל, נדרשו התלמידים לחפש תמונה של גשר ולבנות פונקציות המתארות את המבנה שלו. בשיעור לביולוגיה למדו התלמידים וחקרו מחלות גנטיות ובחינוך גופני הפעילות עסקה בפעילות גופנית ותזונה נכונה, ואילו במגמת האנגלית למדו על חומת ברלין ועוד.
מנהלת בית הספר אילנה לוסטיג ציינה כי "יום המקוון" עבר בהצלחה רבה. "התלמידים למדו צורת לימוד חדשה ומאתגרת. יתירה מזאת, התוצרים היו ברמה גבוהה וניתן לצפות בהם בפורומים השונים שהוקמו במיוחד ליום המקוון.
ראש המועצה דני עטר אמר כי לא סוד הוא כי בית הספר הרב-תחומי הוכיח רמה של התמקצעות מבין המובילים בארץ בכל מגמותיו. "הגלבוע ממשיך להיות גאה בהישגיהם המובילים, כי הם תוצאה של התמקצעות בית ספר, שהעמיד דורות של אנשי מקצועות חופשיים ומהנדסים, עתירי יידע.
ראש מינהל החינוך במועצה, דרור ללוש אמר כי מיטב הנוער בגלבוע משלים את לימודיו המדעיים בבית הספר הרב תחומי הידוע בהישגיו, רוכש בו יידע אקדמי לקראת הרחבת השכלתו במוסדות ההשכלה, כמובן שלא לפני שתרם את חלקו בשירות למען המדינה, באותה מידה כפי שעשו חבריו, מנבחרי ומובילי זרועות הביטחון למיניהם.
את יום המקוון הפיקו וניהלו – לילך שטיין, המורה לביולוגיה, ואלון גרזון, אחראי המחשוב  של בית הספר.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים