בשבוע האחרון חזרו תלמידי היחידה לקידום נוער במועצה מטיול שנתי בן יומיים שנערך בגליל העליון. התלמידים ביקרו בחצר תל חי, שם למדו על עמידתם בגבורה של גיבורי תל חי,  על  "דמותו האגדית" של יוסף טרומפלדור  וכן על שורשיה של המורשת שהנחילה לתנועה הציונית. דיקלה בן משה, מנהלת היחידה לקידום נוער במועצה, ציינה כי הביקור בחדרי הבזלת בני כ-100 שנה שסביבם התרחשו מיצגי מולטימדיה, סחפו את התלמידים  לאווירת התקופה וכל אחד ואחד עבר חוויה אישית מרגשת", סיפרה בן משה.
לאחר מכן נסעו התלמידים לנחל חצבאני שם נהנו מנוף מרהיב וכן ממסלול מהנה. בסופו של יום הם בילו במרכז קנדה, שם החליקו על הקרח, בהמשך שחו בבריכת השחייה, שיחקו באולינג ובסיומו של היום הראשון נסעו לאכסניית אנ"א בתל חי.
את יומם השני לטיול, עשו התלמידים בטיול מהנה של רכיבה על אופניים על גדות החצבאני, בין המטעים והשדות, בהמשך בילו בכיף בשייט-קיאקים  מאתגר  ובקפיצה עם אומגה למים. "התלמידים נהנו מהטיול ששילב מורשת עבר, טיול בנופי הארץ, כייף וחוויה. כמו כן הטיול עזר בגיבוש הקבוצה וצוות היחידה" סיכמה מנהלת היחידה לקידום נוער.
ראש המועצה דני עטר ציין כי הפעילות עם תלמידי היחידה לקידום נוער, המשלבת ערכים לצד חוויות ובילויים, הצליחה בעזרת מנהלת היחידה להכשיר את התלמיד ולהופכו ללומד עצמאי, המביא את יכולותיו וכישוריו לידי ביטוי ומיצוי עצמי. "היחידה לקידום נוער במועצה מקנה לתלמידיה ערכים של  דמוקרטיה וכיבוד החוק, ערכים של התחשבות בזולת והידברות, וכן ערכי סובלנות, ודו-קיום בשלום", אמר ראש המועצה.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים