בטכס חגיגי שכלל הענקת גביעים, הסתיימה עונת הכדורגל במחלקת הנוער "אסי גלבוע"
טקס סיום הקבוצות התחרותיות של מועדון הכדורגל  במועצה, נערך לאחרונה במסעדת ליצ'י שבעפולה, בהשתתפות שחקני המחלקה, המאמנים וההורים. הטכס נערך במעמד ראש המועצה דני עטר, סגנו רמי אלהרר, ירון אוחיון, ראש מינהל ספורט וחברי הנהלת הבוגרים. במהלך הטכס העניק ראש המועצה גביעים לשחקנים מצטיינים:  יותם לוין מגן-נר, השאם זועבי מכפר טמרה, אביב פרג' מגן נר, אדהם זועבי מכפר נעורה, והצעיר מביניהם עדן קרצב .
 
שחקנים מצטיינים נוספים שזכו בגביעים היו: השוער מאור לב, בר שטרית ממרכז "חבר"; אילון בהיר מקיבוץ בית השיטה,  מתן גפני מבית השיטה,  ויזן עומרי מסנדלה.
ראש המועצה דני עטר וסגנו, רמי אלהרר יו"ר המועדון, ברכו את השחקנים על הישגיהם הנאים. זכי הרוניאן – המנהל המקצועי של המועדון, סיכם את פעילות הקבוצות ופרש בפניהם את התוכניות לגבי השנה הבאה, ביניהן - איחוד עם עמק המעיינות; שיתוף פעולה עם מועדון הפועל ת"א וכן מינויו של  אלי גוטמן כמנהל-על של המועדון. ואדים קארצב, ישמש מאמן כושר וקואורדינציה של המועדון. זכי הרוניאן ציין כי בימים הקרובים ימונה מאמן שוערים.
בסיום הערב, ברכו נציגי ההורים את הילדים ואת הצוות המקצועי. כמו כן הודו לראש המועצה מר דני עטר,  על תמיכתו ועידודו לקידום הכדורגל.
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים