למעלה מאלף איש ביקרו בדוכן מועצה אזורית  הגלבוע ביריד ההתיישבות שנערך בראשון לציון  350 משפחות גילו עניין בהעתקת מגוריהם לגלבוע.
 
למעלה מ-1000 איש ביקרו בדוכן יריד ההתיישבות של המועצה האזורית הגלבוע, שנערך לאחרונה בפארק השיקמה בראשון לציון, שאורגן ע"י רשות הפיתוח לנגב והגליל. היריד עסק בעיקר בגליל, כאשר את המועצה האזורית הגלבוע, ייצגו סגן ראש המועצה רמי אלהרר, בהשתתפות מנכ"ל החברה הכלכלית, ירון אוחיון, מהנדס המועצה, בני סגל, רכז נושא התיירות זהר ברג, רותי אפשטיין, פרויקטורית של הישוב נורית וישובי הרחבה וכן נציגי מחלקת החינוך, המחלקה לאיכות הסביבה ועוד.
רותי אפשטיין מסרה כי הפעילות בדוכן של המועצה החלה מהשעה 3.00 עד 10 בלילה ברציפות ללא הפסקה. "ההתעניינות בגלבוע היתה מעל הצפוי. בפני הפונים הוצעו הישובים גן נר, גדעונה וחפציבה, כאשר מתוך כ-1000 מבקרי הדוכן של הגלבוע, נוצרו קשר עם כ-350 משפחות לקיום ביקורים בישובים", מסרה אפשטיין.

לדברי אפשטיין, נוכחות נציגי מחלקות המועצה בדוכן, יצרה הזדמנות בלתי רגילה למשתכנים, שקיבלו תשובות מיידיות להתעניינותם בנושאים כמו חינוך, כולל הגיל הרך, איכות הסביבה, מוקדי תיירות ובילוי. "כל בעל תפקיד במועצה נתן תשובה מתאימה שניכר היה כי השביעה את רצון המתעניינים. הרעיון היה, לחסוך מהמשתכנים לעתיד להגיע אלינו, כך שאנו באנו אליהם,. כל אחד מהם קיבל תיק עם חומר מורחב על המועצה, שכלל נושאים בתחומים כמו פיתוח, תיירות, איכות הסביבה והחינוך", סיכמה רותי אפשטיין.        

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים