כוח נשי ברשת "ליגת כדורשת לנשים" הוקמה בגלבוע
מחלקת הספורט הרב תחומי במועצה האזורית הגלבוע, הודיעה על פתיחת פעילות חדשה לנשים – "ענף הכדורשת". מדובר בענף, המאפשר לכל אישה, החל מגיל 21 ליהנות מספורט איכותי,המשלב אווירה חברתית, והנאה רבה, המעניקים למשתתפות הענף, חיים בריאים ושמחים,שיפור יכולת העמידה במאמץ הגופני וכן שיפור הביטחון העצמי.
מנהל מחלקת הספורט הרב תחומי במועצה, שלומי אייל, מציין כי קיימת התעניינות מרובה בקרב נשים מהישובים בגלבוע, המגלות עניין רב להצטרפות לענף הכדורשת. "ענף זה הופך כבר לחלקמ משפחת הפעילויות העממיות בקהילה שלנו. ה'כדורשת' תחולק לקבוצות נשים שתוקמנה,מייצוג אמהות של תלמידים מבתי ספר, גני ילדים, לרבות ישובים מתושבי המועצה", אמר שלומי אייל. לדבריו, גם נשים שאינן תושבות המועצה רשאיות להשתתף.
ראש המועצה אזורית הגלבוע, דני עטר, שיזם את הקמת הענף, ומעודד פעילות ספורטיבית בקרב תושבי וילדי המועצה, אמר כי הוא משוכנע, שליגת הכדורשת, תרחיב מהרה את שורותיה ותגיע להשגים מרשימים בקנה מידה ארצי. "זהו ענף בעל מרכיבים חיוניים המובילים לחיים בריאים", אמר עטר. הוא בירך את מארגני הליגה, ובראשם מנהל מחלקת הספורט הרב-תחומי שלומי אייל וכן את גרעין קבוצת הנשים, המייסד את ענף הכדורשת.
שלומי אייל מציין כי מספר השחקניות בכל קבוצה יעמוד על מינימום שמונה נשים, כאשר לכל קבוצה תמונה נציגה כמנהלת הקבוצה. "הליגה תיפתח לאחר הרשמה של שש קבוצות לפחות. (פוטנציאל רישום של לפחות 30 קבוצות). העלות למשתתפת: 80 שקל. ניתן לקיים אימונים סדירים בתאום עם רכזת הליגה", מסביר אייל ומציין כי מפגש ראשון בנושא, יתקיים ביום שני3.10.11 בשעה 19:00 באולם הישיבות בבניין המועצה. לדבריו, פתיחת הליגה תתקיים ב-26.10.11 במעמד ראש המועצה – דני עטר, באולם הספורט עין חרוד.
לפרטים נוספים: רכזת הליגה: חני יוקר. מס. נייד: . 054-6704530. ניהול כללי: שלומי אייל 050-6926657,מחלקת הספורט הרב תחומי במועצה אזורית. טל: 04-6071208 מייל: eyalsh2@gmail.com

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים