המונים מהגלבוע כיבדו את זכרו של רס"ן יותם לוטן ז"לבמופע "כוכב נולד" שנערך בקיבוץ בית השיטה
כ-1400 בני נוער, יחד עם הורים, סבים, מדריכי נוער, עובדי המועצה האזורית הגלבוע, ועוד, השתתפו במופע "כוכב נולד", לזכרו של רס"ן יותם לוטן ז"ל, מקיבוץ בית השיטה, שהתקיים במוצאי שבת בחדר האוכל של קיבוץ בית השיטה. המופע נערך בחסותו של ראש המועצה דני עטר, ונכחו בו הוריו של יותם ז"ל, בתיה ועמיר לוטן.
מנהל מחלקת הנוער במועצה, שמואל עינב הסביר כי הערב היה שונה מערבי "כוכב נולד" הידועים. "כבר עם הכניסה לחדר האוכל בקיבוץ בית השיטה ניתן היה לחוש באווירה החגיגית ושמחת החיים של הנוכחים באולם, שהגיעו מכל הישובים כדי לזכור את דרכו של יותם ולחזות במופעים מדהימים של נוער הגלבוע. בני הנוער עמלו כחודשיים, יחד עם רכזי הנוער בישובים, כדי להפיק מופע של שירה וריקוד. במופע, עלו לבמה קבוצה של כ-50 חניכים. הם רקדו, שרו, קפצו ועשו את המרב כדי לזכות במקום הראשון", סיפר עינב. בין קבוצות החניכים שהעלו את המופע, נראו נערים מהקיבוצים בית השיטה, עין חרוד מאוחד והאיחוד, גבע, תל יוסף, חפציבה, בית אלפא, יזרעאל והישובים כפר יחזקאל, רם און, גן נר,תל ומולדת. לבסוף, הוכרז הזוכה ב"כוכב נולד" לשנת 2011 - חניכי רם און, אשר העלו מופע ריקוד בסגנון חסידי משגע".
           
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים