כ-2 מליון שקלים יושקעו בפרויקט במימון המועצה האזורית, "יד חיים הרצוג", משרד החינוך והסוכנות היהודית
פרויקט "כיתות חכמות" אינטראקטיביות, לשיפור תחום ההוראה, רוקם בימים אלה עור וגידים לקראת מימושו במוסדות החינוך של המועצה האזורית הגלבוע. 
"הכתות החכמות' יופעלו בקרוב בכל בתי הספר בגלבוע, כניסתן למערכת תחולל שינוי חינוכי משמעותי"  אמר דרור ללוש מנהל מינהל חינוך בגלבוע.
על הפרויקט מספר דרור ללוש: "הכיתות החכמות", "כוללות לוח אינטראקטיבי, המשמש לוח כתיבה וכמחשב נייד עם מסך 19 אינץ', מקרן משוכלל המחובר ללוח החכם ולמחשב, מערכת רמקולים וכן מחשבים ניידים לתלמידים. בנוסף למכשור החדיש והמתקדם, מצורפת ערכת הצבעה שתכיל 32 עמדות של התלמידים", אמר ראש מינהל החינוך.
 
הוא ציין כי הפרויקט עשוי להוביל לצמצום פערים אמיתי  בחינוך.  " 'כיתות חכמות' אינטראקטיביות, חוללו מהפיכה פדגוגית מוחלטת, הן עשויות לשנות את פני ההוראה. המורה והמרצה לא יזדקקו יותר ללוח, או לגיר,  כי 'הכיתה חכמה' מספקת את מלוא העזרים הטכנולוגיים הדרושים לשם למידה אינטראקטיבית חווייתית", אמר ללוש. הוא הדגיש כי לגלבוע מהוות הכיתות החכמות נדבך משמעותי, לקידום החינוך המדעי-טכנולוגי בישראל
 
ראש המועצה דני עטר הודה לתורמים ולכל הגורמים שמסייעים בגיוס הכספים, ואמר כי ה"כיתות החכמות" האינטראקטיביות יסייעו ללא ספק בידי מערכת החינוך בגלבוע לפיתוח יכולות הלמידה של תלמידי בתי הספר. "אני משוכנע, שעם יישום התכנית, יחוללו 'הכיתות החכמות', שינויים חברתיים, שהשלכותיהן יהיו חיוביות למגוון האוכלוסיות בגלבוע", אמר ראש המועצה.
מנהלת מחוז הצפון, ד"ר אורנה שמחון, , ציינה כי התכנית ייחודית בכך שהיא מעניקה כלי-הוראה ולמידה מקוונים, אינטרנטיים, טכנולוגיים ואינטראקטיביים לבתי ספר בכל המגזרים השונים בחברה הישראלית – יהודים, ערבים. ''בכוחם של כלים חדשניים ועדכניים אלה להעצים הישגים ותפוקות הן בתחום הערכי והן ברמת ההישגים והציונים הלימודיים'', אמרה ד"ר שמחון.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים