170 ילדי הכפרים של המועצה, בגילאים שונים, בילו עשרה ימי כייף בבריכת השחייה של גן-נר, במסגרת קייטנות הקיץ שאורגן ע"י מינהל הנוער במועצה. הילדים מנעורה, תמרה, מוקיבלה, טייבה וסנדלה, שילבו בימי הכיף שיעורי שחיה, שכללו בין השאר לימוד שחיית גב, חזה וצלילה ושיפרו במידה ניכרת את יכולתם בשחייה וגם במשחקי כדורגל בהחנייתם של מדריכי שחיה וכדורגל  מיומנים.
ובמהלכ הקייטנה חוו ילדי קייטנת השחייה חוויה מרתקת של לימוד שחייה ולימוד מקצועות הכדורגל. בנוסף אורגנה תוכנית מגוונת ומושקעת ע"י מחלקת הנוער, שכללה יום טיול בפארק שפיים, חלוקה של חולצות וכובעים, ועוד.
במהלך הקייטנה התקיים טורניר כדורגל ותחרות שחייה, בנוכחות ההורים של החניכים. המשתתפים עודדו במחיאות כפיים את הילדים ובתום הטורניר חולקו מדליות ותעודות לילדים.
 
בסיומה של הקייטנה נערכה מסיבה עם הפנינג ענק בשילוב מתנפחים ושלל פעילויות מהנות.  
מחלקת הנוער, יחד עם מדריכי ורכזי הכפרים בניהולו של נאיף זועבי, רכז המפעלים של המחלקה, זכו לשבחים, לברכות ולמכתבי תודה מהורי המשתתפים בקייטנה ובראשם ראש המועצה דני עטר וסגנו עיד סלים. בין המברכים על הצלחת הקייטנה היו ברוכי מגל, ראש מינהל הנוער וכן שמוליק עינב מנהל מחלקת הנוער, שנתנו יד וגיבוי מלא לפעילות וציינו כי זו אחת מהפעילויות המוצלחות ביותר שהיית לילדי הכפרים.
 
 
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים