כתבי אישום נגד מפירי חוק איכות הסביבה  בגלבוע  פקחי היחידה הסביבתית לכדו משליכי פסולת ומזהמים  ותיעדו אותם במצלמות
 
 
פקחי המועצה האזורית הגלבוע, לכדו השבוע, במסגרת מבצע משולב עם כוחות מתנדבי הפיקוח, מספר מפירי חוק שהשליכו אשפה בשדות חקלאיים בתחום המועצה, ובימים אלה מוגשים נגדם כתבי אישום.
 
ככל הנראה מדובר באחד הגורמים שהביאו למפגע הזבובים הגדול .
 
משה שלמה,מנהל היחידה ,מסר כי ללכידתם של מפירי החוק, קדמה התחקות אחר מעשיהם, כולל הצבת מארבים, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים בשטח, הכוללים תיעוד מומחש באמצעות מצלמות. "פעילות זו הביאה לזיהויים של מפירי החוק, ובקרוב אנו נגיש נגדם כתבי אישום, על השלכת פסולת וזיהום הסביבה. "מדובר בהפרה חמורה של חוק השמירה על הנקיון וגרימת מטרדים חמורים לתושבי המועצה", אמר מנהל מחלקת הבטחון והיחידה לפיקוח במועצה.
 
לפני קרוב לחצי שנה הוקמה יחידת הפיקוח, כחלק מתכנית כוללת לשימור איכות הסביבה והעצמת המרחבים הירוקים בגלבוע,  שבמסגרתה הכריז ראש המועצה דני עטר על שנת 2011 כשנת איכות הסביבה. עטר הינחה אז, את סגנו רמי אלהרר, ראש מינהל השירות לתושב, לפעול מיידית להקמת יחידת פיקוח ואכיפה סביבתיים, בהתאם לחוק הרשויות. הנושא הוטל על מנהל היחידה לפיקוח סביבתי משה שלמה והוא כלל בין השאר, עבודת מטה. עם תום הכנת התכנית, להקמת היחידה, היא קיבלה את אישורם וברכתם של ראש  המועצה וסגנו.
 
ראש המועצה האזורית הגלבוע  דני עטר, וסגנו רמי אלהרר שיבחו את פעולותיהם של פקחי הסביבה במועצה ללכידת מפירי החוק. עטר ציין כי הוא משוכנע שהחמרה בפיקוח האכיפה נגד מפירי החוק, תפחית במידה משמעותית את המפגעים  בגלבוע. "עם הפעלת יחידות הפיקוח, נפתח עידן חדש להגנה על איכות חייהם של תושבי הגלבוע. המגמה היא להעמיד את אזורנו בשורה אחת עם רשויות מפותחות בארץ ובעולם ולהעבירו לדורות הבאים להבטחת איכות חייהם ואיכות סביבתם", אמר ראש המועצה.
 

 


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים