אוטובוסים של המוא"ז הגלבוע יסיעו תומכי המאבק לשחרורו של שליט לקונצרט תמיכה שייערך בחודש הבא מול רצועת עזה
במועצה האזורית הגלבוע נפתחה בהנחיית ראש המועצה דני עטר, הרשמה לתושבי הגלבוע המעוניינים להשתתף בקונצרט תמיכה במאבק לשחרור גלעד שליט, אותו תקיים התזמורת הפילהרמונית בניצוחו של המאסטרו זובין מהטה, ב-5.7.10 בערב בצידו הצפוני של קיבוץ עזה הגובל לגבול לרצועת עזה. את הקונצרט מארגנים מטה המאבק למען שחרור גלעד שליט בתנועה הקיבוצית, והמועצות האזוריות בדרום הארץ. במהלכו יופיע הזמר שלמה ארצי.
בעקבות הודעה שהפיץ מטה המאבק למועצות האזוריות בארץ, הנחה ראש המועצה האזורית הגלבוע את אנשי משרדו לפתיחת הרשמה לכל המעוניינים מישובי המועצה להשתתף בקונצרט התמיכה, לקראת הסעתם באוטובוסים של המועצה.
מטה המאבק הפיץ "קול קורא" בו הוא מותח ביקורת קשה על הזנחתו של גלעד שליט הנמשכת זו השנה הרביעית. "גלעד שליט מוחזק בשבי החמאס בבידוד מוחלט, מבלי שאיש מורשה לבקרו ולבדוק את מצבו הרפואי והכללי. גם לא הצלב האדום ולא כל גורם הומאניטארי אחר", צוין ב"קול קורא".
בגלבוע נערכו במרוצת שנות שביו של שליט, הפגנות מחאה ותמיכה במאבק משפחתו, ע"י הדלקת משואות, הצבת שלטים בצמתי הגלבוע, קיום עצרות והעלאת נושא הקריאה לשחרורו בבתי הספר של המועצה

 


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים