לראשונה ב"דורות בגלבוע" קורס תמיכה בחולים כרוניים ובמשפחותיהם ייפתח בחודש מרס הקרוב
 קורס תמיכה בחולים במחלות קשות ובבני משפחתם מישובי הגלבוע, ייפתח בחודש מרס הקרוב, במרכז "דורות בגלבוע", וזאת, לאור פניות ובקשות ייעוץ של בני משפחות החולים (רב גילאי) ושל פעילי בריאות, סיעוד ורווחה. את הקורס תכנן צוות ייעוץ מקצועי של מרכז "דורות בגלבוע", שבמסגרתו ילמדו המעוניינים, להתמקד בסוגיות העזרה והתמיכה בחולים במחלות קשות בביתם ובתמיכה בבני המשפחה.
 
 

 

חונכים אולם ההרצאות החדש בדורות בגלבוע
מרים ורד, מנכ"לית מרכז "דורות בגלבוע" מסרה כי את הקורס מרכז ד"ר גברוש נחושתן, ממייסדי מרכז "דורות בגלבוע", והוא יכלול מיגוון של נושאים, אותם ינחו מומחים בתחומם, כמו: רופאים, עובדים סוציאליים, משפטנים ועוד.
"הקורס יכלול היכרות עם מצבי מחלות קשות בכל גיל; השלכות הפסיכו-סוציאליות של המחלה על החולה ועל בני המשפחה; תמיכה במשפחות ילדים חולים; טיפול בכאב ובסימפטומים; זכויות החולה, החוק והשירותים הקהילתיים; מחלות דמנציה; כלים למפגש ולתמיכה בחולה ובבני המשפחה; ליווי רוחני; טיפול והתמיכה בסוף החיים; ועוד" מציינת מרים ורד.
לדבריה, הקורס מורכב מ-10 פגישות חד-שבועיות ובסך הכל - 30 שעות.
מרים ורד: הקורס ייפתח במרס 2011 והוא יתקיים במרכז "דורות בגלבוע" בימי שלישי בשבוע , בין השעות: 00. 13:00-16. הנרשמים יקבלו הודעה על מועד הפתיחה ותוכנית מפורטת של המפגשים והמנחים.
 
המחיר: 450 ₪ למשתתף.
 
הרשמה: המעוניינים ירשמו עד 15.2.11 במשרדי "דורות בגלבוע" טלפון 04-6421050 ניתן להרשם גם בדוא"ל dorot_gilboa@walla.com
 
   

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים