ב- "דורות בגלבוע" מקלים על נטל בני הורים סיעודיים
במרכז" דורות בגלבוע",נמשכת ההרשמה לקבוצת תמיכה בקשישים סיעודיים וכן לקבוצת תמיכה של ילדיהם, המשמשים מטפלים עיקריים של ההורים. המרכז הפיץ פרסומי הסברה עבור קשישי הגלבוע וכן ילדיהם,בהם נשאלו, אם וכיצד הם מתמודדים עם הטיפול בהורים הסיעודיים וכן אם הנטל רובץ בעיקר על בני-בנות הקשישים. כמו כן הציע המרכז הצעות לקבלת עזרה וכלים שישפרו את יכולת ההתמודדות להקלה על הנטל.
 
תחת הסיסמה "אתה לא לבד", מציע "דורות בגלבוע" לקשישים הסיעודיים עצמם, ולבניהם, להשתתף בקבוצת תמיכה מקצועית של עובדות סוציאליות,מומחיות בתחום זה, העומד להתקיים בקרוב ב"דורות בגלבוע" – המרכז האזורי לוותיקי הגלבוע.
 
מרים ורד, מנכ"לית המרכז "דורות בגלבוע", מסרה כי ההרשמה בעיצומה. היא ציינה כי התכנית תכלול 12 מפגשים, אחת לשבוע, בשתי קטגוריות, האחת מיועדת לזוגות הקשישים בשעות הבוקר והשנייה עבור ילדיהם שפעילותה תיערך בשעות אחר הצהריים.
 
עוד הוסיפה ורד כי במסגרת פעילויות המרכז, ייערך ב-11.9 מופע תיאטרון "עדות", של ניצולי שואה, שיספרו את סיפורם האישי מתקופת השואה לילדי כיתות ט' ו-י' של בית הספר הרב תחומי "עמק חרוד". "התהליך מונחה ע"י אנשי מקצוע בתחום הדרמה והתרפיה, כאשר בסוף התהליך, יועלה המופע בפני כל תושבי המועצה האזורית הגלבוע" מציינת מנכ"לית המרכז ופונה לניצולי שואה להירשם לפרויקט.
לפרטים ולהרשמה נא לפנות:                                                     
מירה אביכזר-עו"ס,רכזת התוכנית  נייד:050-6285351                    
ציפי טייכנר-עו"ס, מנחה קבוצות    נייד:050-7263830                    
מגנדה אור-מימון-עו"ס, השרות ליעוץ לקשיש, בטל"א עפולה

משרדי "דורות בגלבוע"                טל: 6421050 -04 
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים