לרגל "יום הסב"  ילדי בי"ס "עמק חרוד" בגלבוע  קיימו למידה הדדית וחווייתית עם סביהם וסבתותיהם
 
מאות סבים וסבתות קיימו מפגש עם תלמידי בית הספר היסודי "עמק חרוד", לרגל "יום הסב" לפעילות חינוכית וחווייתית. המפגש נועד ליצור קשר רב דורי, ערכי וחינוכי שמטרתו לבנות גשר בין התלמידים לאוכלוסיה המבוגרת.
דרור ללוש, ראש מינהל החינוך במועצה האזורית הגלבוע, מסר כי המפגש עורר התרגשות רבה בקרב הילדים והמבוגרים. "מדובר בבית ספר המחנך תלמידיו למצוינות, כאשר המפגש עם הסבים והסבתות, הוא אחד הנדבכים החינוכיים למצוינות, הוא משלב העלאת הישגים לימודיים ללימודים לערכים", אמר ראש מינהל החינוך במועצה.
 ראש המועצה דני עטר שיבח את בית הספר ואת ההנהלה על קיום מפגש חשוב זה ואמר כי הפעילות המשותפת בין הדורות, מהווה קשר רב דורי, שמטרתה היא בניית גשר ערכי וחינוכי בין תלמידי בית הספר לבין האוכלוסייה המבוגרת. "אין ספק, שלמידה הדדית זו, עשויה לתרום להבנה טובה יותר, בין הדור הצעיר לבין אוכלוסיית הסבים והסבתות", אמר ראש המועצה.
 מנהלת בית הספר ליאורה דותן אמרה כי המפגש בין התלמידים לבין האוכלוסייה הוותיקה הפך למסורת. "קיום מסורת המפגשים נועדה לחבר בין הדורות והיא מייחדת את צביונו של בית הספר עמק חרוד כאיכותי וערכי. תכנית המפגשים עם האוכלוסייה הוותיקה, משתלבת עם ערכי בית הספר, כמו כבוד, כבוד לזולת, וכבוד לאזרחים הוותיקים. במסגרת המפגש מקיימים בני גיל הזהב והתלמידים דיאלוג יצירתי. הם מתעדים יחד את המורשת וסיפור חייהם, כאשר בדרך זו מחזקים תלמידינו את הקשר עם האוכלוסייה הוותיקה" סיכמה מנהלת בית הספר.   


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים