7 ביה"ס בגלבוע מתוך 17 ביה"ס  בארץ עברו מבחני מיון לאיתור ספורטאים בענפי ספורט שונים
 
כאלף תלמידים משבעה בתי ספר של המועצה נבחנו לאחרונה במבחני איתור ומיון ספורטאים לענפי הספורט – טניס, טניס וכדורסל-בנות, שנערכו בשני אולמות הספורט - בגן נר ובקיבוץ עין-חרוד. מבחני איתור ומיון ספורטאים בגלבוע, התאפשרו, בעקבות בחירתם של שבעת בתי הספר של המועצה ע"י רשות הספורט, מתוך 17 בתי-ספר בארץ, לאור הצטיינותם של ספורטאי הגלבוע בתחומי ספורט שונים.
שלומי אייל מנהל מחלקת הספורט הרב-תחומי של המועצה, מסר כי מבחני המיון נעשו בקפידה ובייחודיות, ע"י מאמנים בכירים של מחלקות הספורט בגלבוע. "הייתה זו הזדמנות טובה למאמנים, לגייס ספורטאים נוספים לקבוצות אותן הם מאמנים, ובכך הם העצימו את הקשר בין פעילויות הספורט השוטפות של בתי הספר לפעילות אגודות הספורט של הגלבוע, המתקיימות בשעות אחר הצהריים ברמה תחרותית", אמר מנהל מחלקת הספורט הרב תחומי.
לדבריו, התברכה השבוע מחלקת הספורט הרב תחומי בפרויקט נוסף, של הקצאת שעת חינוך גופני נוספת לכיתות ה'-ו' בענפי הספורט שהוזכרו, על פי תיאום עם בית הספר. "זו התחייבות נדירה של רשות הספורט בארץ, המקיימת מפעל חשוב ב-17 בתי הספר בכל הארץ. תנופת הספורט בגלבוע נמצאת בתאוצה ואנו מקווים כי התוצאות להתארגנות המבורכת יקצרו בקרוב פרי הילולים", אמר שלומי אייל.  
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים