במועצה פתחו במבצע למיגור תופעת הזבובים שפושה בכל הצפון בעקבות מתקפת "זבובים" שפוגעת באיכות החיים של כל תושבי הצפון, הורה ראש המועצה האזורית הגלבוע דני עטר, על מבצע טיפול והקטנת המפגע ברחבי המועצה.במסגרת הטיפול פוזרו מלכודות ומוקמו בנקודות מרכזיות , בוצעו הדברות , ורוססו מוקדי אשפה , והוגבר הפיקוח על פינוי פסולת חקלאית. למבצע שותפים כל עובדי מינהל שרות לתושב, אנשי הפיקוח ורישוי עסקים ונציגי החינוך.עיקר המפגע נגרם מערימות זבל בקר ועופות שנוצרים ברפתות ובלולים, עקב היות האזור חקלאי ביסודו . ראשית נערך סקר מקיף בכל רחבי המועצה על מוקדי המפגעים. לאחר מכן, בוצע ריסוס במוקדי ערימות הזבל ופחי האשפה של תושבי המועצה. המועצה רכשה 400 מלכודות שפוזרו במוסדות החינוך ובישובים.
מחלקת הפיקוח ורישוי עסקים רשמו התראות לבעלי חלקות האדמה שהועברו אליהן ערימות זבל. בעלי החלקות נדרשו להצניע את הזבל בקרקע או לחלופין לפנות את הערימות.
דני עטר , ראש המועצה ציין כי מדובר במפגע שפושט בכל האזורים החקלאיים בתקופה זו וההדברה היא צעד המצמצם אותה בלבד . במועצה הוחלט לבצע פעולות אלו כחלק מהשירות לציבור.

 


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים