17 בוגרים סיימו בהצלחה מחזור נוסף של פרוייקט "יוניסטרים גלבוע" במהלכו המציאו בני הנוער פתרונות טכנולוגיים ופטנטים שימושיים לאוכלוסייה הרחבה.
 
לרגל סיום המחזור, נערך ביום ראשון בערב, טכס סיום חגיגי במרכז "חבר", בהשתתפות ראש מינהל החינוך במועצה, דרור ללוש, סמנכ"ל יוניסטרים, דרור פאול והורי הבוגרים.
במהלך הטכס חולקו תעודות סיום מידי ראש מינהל החינוך וסמנכ"ל יוניסטרים. בין בוגרי המחזור נבחרו 3 בוגרות מצטיינות, סיון רן, המשמשת סמנכ"לית שיווק מקיבוץ עין חרוד, רעיה עומרי מסנדלה ואיה נבות ממולדת.
ראש מינהל החינוך, דרור ללוש בירך את בוגרי המחזור וכן את הוריהם ואמר כי בני הנוער ב"יוניסטרים גלבוע" הם מנהיגי העתיד. "אין לי ספק שחלק מכם יימנה עם מדעני המחר" אמר. כמו כן שיבח את שיתוף הפעולה של היוניסטרים עם המועצה וציין כי על אף הקיצוצים, שמהם סובלות רשויות ובתוכן המועצה האזורית הגלבוע, תמשיך המועצה בראשותו של דני עטר, לסייע להמשך הפעילות גם בשנים הבאות.
סמנכ"ל "יוניסטרים", דרור פאול בירך אף הוא את הבוגרים והודה להוריהם על ההשקעה והתמיכה בילדיהם, להעשרת עולמם במדע.
ראש המועצה דני עטר שיגר ברכה חמה לבוגרי מחזור יוניסטרים ואמר כי הוא משוכנע שבעתיד יבטאו
בוגרי הגלבוע את תכונותיהם עתירות היידע בתחומי מדע בקנה מידה עולמי. "בוגרי יוניסטרים מהווים  חלק מנוף הנוער האיכותי של הגלבוע, הם נמנים עם המובילים במצויינות, בפעולות התנדבותיות, וביחידות איכותיות במערכות הבטחון", אמר ראש המועצה.      
מנהלת מרכז "יוניסטרים גלבוע", חלי ליבשטיין-יניב ציינה כי היא גאה בכל חניך וחניך שהגיע לקו הסיום. "עברתי עם הקבוצה שנה מדהימה ואני מעריכה ואוהבת כל אחד מהם. להיות שייך לתוכנית מסוג זה, זו מתנה עבור הנוער, למרות שהיא דורשת הרבה אחריות.  אין ליספק שהטובים ליוניסטרים ושבעזרת הכלים שרכשו, הם יניבו בעתיד פרי הילולים. חשוב לי להודות להדר ספר, שליוותה את הקבוצה במהלך השנתיים הראשונות בתוכנית, לעמותת יוניסטרים, למייסד רוני צארום, להנהלה העמותה שמורכבת מאנשים יוצאי דופן בנתינה שלהם וכן לתמיכת המועצה בפעילות המרכז", אמרה מנהלת המרכז.
 
טעם הבוגרים נשאו דברים מאייסא זיידאת ממוקיבלה ואיה נבות ממולדת. את הטכס הינחו אימאן עומרי וראמא עומרי מסנדלה.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים