מ.א. הגלבוע מציגה: לראשונה בארץ - מודל מהפכני בחינוך : "שפת המצוינות"
לכל תלמיד תיתפר "חליפה אישית" שתתאים לאישיותו וכישוריו ואשר תשלב גם את ההורים, המחנכים, והחברים לכיתה.
המטרה: העלאת ההישגים הלימודיים וקידום הערבות החברתית.
האמצעי: החזרת ערכי הסולידריות והאחריות החברתית.
השבוע הציגו ראש המועצה דני עטר וראש מינהל החינוך דרור ללוש, את מודל "שפת המצוינות", המהווה מודל חינוכי-חברתי רחב, היוצר סולידאריות ואחריות חברתית ומעלה את ההישגים הלימודיים בכל שכבות הגיל. את המודל לשפת המצוינות יבצע מכון "ברנקו-וייס", על-פי מטרות ויעדים חינוכיים של המועצה.
ראש המועצה וראש מינהל החינוך במועצה, ציינו כי מודל שפת המצוינות יקדם במידה משמעותית את הישגיהם של כל תלמידי בתי הספר כולל ילדי הגן בגלבוע, חיזוק הילדים, כל אחד על-פי צרכיו הלימודיים באמצעות תוכניות אישיות למיצוי הפוטנציאל ולפיתוח השגיות, יצור שפת מצוינות כוללת, אשר תשפיע גם על מעגלי החיים הרחבים של הילד ומשפחתו, מעבר לבית הספר.ראש המועצה דני עטר, אמר כי המודל החינוכי החדש, "שפת המצוינות" יעגן בתוכו את כל המשאבים החינוכיים הקיימים ויוביל קו ברור של הדדיות, חברה והישגים לימודיים. הוא ציין כי חזון המועצה הוא קידום יכולות תלמידי הגלבוע והוסיף כי יעדי מודל שפת המצוינות יתמקדו בהשגת בגרות איכותית, ברכישת כלים להתנהגות חברתית ובעידוד למעורבות ותרומה לקהילה.
ישיבת מליאת המועצה, דנה בנושאי חינוך. במהלך הישיבה הציגו ראש המועצה דני עטר וראש מינהל החינוך דרור ללוש בפני חברי המליאה את סיכום שנת הלימודים תש"ע והישגיה וכן מטרות ויעדים לשנת הלימודים תשע"א הקרובה. בישיבה הוצגו בין היתר, פרויקטים, ובראשם מודל "שפת המצוינות". חברי המליאה הביעו את שביעות רצונם הרבה וחלקו מחמאות לראש המועצה ולראש מינהל החינוך. ראש המועצה חזר והדגיש כי החינוך ממשיך לעמוד בראש סדר העדיפויות בגלבוע גם השנה וההוכחה לכך היא ההשקעה הרבה בשפת המצוינות. דרור ללוש ראש מינהל אמר כי מודל שפת המצוינות מחייב את כל תושבי הגלבוע, לחיבור משולש ומלוכד של מורים, מנהלים והורים. "צוות מלוכד זה, יקנה ללא ספק, מוטיבציה גבוהה בקרב התלמידים להעשרת תכנים עיוניים וחברתיים ויממש את החזון לשאיפת המצוינות, המעצבת את אמות מידותיו ואישיותו של התלמיד", אמר ראש מינהל החינוך.         

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים