רמת צבי- אומן 0-7 ג'ון גוזובסקי,פלג רודברג, מיקי אבוטבול אחד כול אחד דן רודברג רועי שורניק 2 כול אחד
עין חרוד beep   - כפר יחזקאל 2-4 סתיו צרפתי אורן טייר שלושער לעין חרוד (מצטיין המחזור) יותם בסין, אייל תירוש לכפר יחזקאל
טייבה-מגן שאול 0-8 שלושה עצמי של מגן שאול, סטף זועבי זועבי אחמד, זועבי עדי, זועבי פאלח צמד לטייבה
מיטב- ניר יפה 2-5 אלישע שלמה 1 דביר אפריים , בניהב משה צמד כול אחוד למיטב אורי טוביאנה דויד בן ישי אחד כול אחד לניר יפה.

ספונסר חדש נתרם לטובת הטורניר: מסעדת/בר ביליס בקיבוץ בית אלפא (הפאב הסמוך למגרש) תודה מיוחדת לג'וני מבעלי המקום.
בכל שבוע במחזורים הקרובים יזכה מצטיין המחזור בהמבורגר וכוס בירה חינם במקום זה
מצטיין השבוע והזוכה בהמבורגר הבית ובכוס בירה לשבוע זה הינו:
אורן טייר מקבוצת עין חרוד beep

מלך השערים - סטף זועבי
 
,+-+-+
שעות המשחקים לשבוע הבא מחזור שלישי ה 13/11/2010
השלב הבא הינו שלב ההצלבה 20.11
משחק 1 מקום ראשון בית א' נגד מקום רביעי בית ב' רמת צבי- מגן שאול 20:00
משחק 2 מקום ראשון בית ב' נגד מקום רביעי בית א' טייבה- עין חרוד beep 19:00
משחק 3 מקום שני בית א' נגד מקום שלישי בית ב'     מולדת אושנים מרעום דולפין- ניר יפה 18:00
משחק 4 מקום שני מבית ב' נגד מקום שלישי בית א'   מיטב- אומן 21:00


השלב הבא חצי גמר 27.11
מנצחת משחק 1 נגד מנצחת משחק 4
מנצחת משחק 2 נגד מנצחת משחק 3

שלב סופי  4.12
משחק מיקום 3-4
גמר
  
מיקום
מ.משחקים
שם קבוצה
ש.זכות
ש.חובה
נקודות
יחס שערים
1
4
רמת צבי
12
2
10
10+
2
4
מולדת אושנים מרעום דולפין
13
7
9
6+
3
4
אומן
13
16
4
3-
4
4
עין חרוד beep
9
14
4
5-
5
4
כ.יחזקאל
3
11
1
8-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקום
מ.משחקים
שם קבוצה
ש.זכות
ש.חובה
נקודות
יחס שערים
1
4
טייבה
28
6
12
22+
2
4
מיטב
9
10
5
1-
3
4
ניר יפה
11
12
4
1-
4
4
מגן שאול
6
14
4
8-
4
גן נר
9
18
2
9-
 
 
 
 
 
 
 
 
מלך השערים                                         קבוצה                     כיבושים השבת        סה"כ
1
סטף זועבי
טייבה
1
12
2
עידן ביטון
אומן
0
9
3
פאלח זועבי
טייבה
2
9
אלי פרידמן
גן נר
2
6
5
ליאור דה פז
ניר יפה
 
4
 
 
 
 
 
 
 
קבוצות נכבדות.
הסתיים שלב הבתים ושתי קבוצות סיימו את הטורניר :גן נר וכפר יחזקאל. זה הזמן להגיד תודה ליו"ר אורן עידן מכפר יחזקאל ועמי נויברגר מגן נר על ארגון קבוצתם, בתקווה לשיתוף פעולה בטורניר הקרוב והצלחה גדולה יותר לקבוצתכם.
 
תודות
תודה מיוחדת לאלון דויד מרמת צבי אשר תרם סט חולצות לקבוצת העולים, מה שאפשר משחק ססגוני אל מול מולדת במשחק אימון משותף בין הקבוצות.
תודה מיוחדת גם לעודד ברוש על הסכמתו להשתתף במשחק יחד עם קבוצתו ולשמח במקצת את העולים במרכז הקליטה, יישר כוח.
 
השלבים הבאים יהיו בשיטת גביע דהיינו המפסיד מסיים את הטורניר והמנצחים ממשיכים לשלב הבא.
במקרה של תיקו יש הערכה ולאחר מכן פנדלים במידת הצורך.
אני מבקש מכול ישוב לדאוג להביא אנשים רבים לצפות בטורניר על מנת ליצור אוירה מתאימה.
החל מהשבוע הבא בכול משחק ישפטו שני שופטים ביחד על מנת לדאוג לשיפוט מדויק יותר.
 
מהתקנון
במשחקים מכריעים נוק אאוט סיום משחק בתיקו יגרור 5 דקות הערכה ובמידה ולאתהיה הכרעהייגשו הקבוצות לשלוש בעיטות לכול קבוצה, אך ורק לשחקניםאשר סיימו את המשחק יבעטו את כל הבעיטות, גם במידה ויהיה יותר מסיבוב אחדעד למצב של הכרעה.
 
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים