מונדר הציל את המולדת
כמות שיא של כ 300 צופים פקדה השבוע את המגרש בקיבוץ בית אלפא במשחקי רבע גמר המונדיאל המקומי. התפאורה הייתה מוכנה כאשר שמונה הקבוצות הטובות בטורניר ניצבו זו אל מול זו הפעם בשלב ההצלבה בו המפסידה הולכת הביתה.
 
כבר במשחק הפתיחה נראתה שהולכת להתבשל הפתעת הסיבוב כאשר ניר יפה עלתה ליתרון על סף סיום המחצית הראשונה מרגלו של אורי טוביאנה בפנדל. יתרון זה החזיק 20 שניות בדיוק עד שירון גדרי החליט להפציץ את השער ולקבוע את תוצאת המחצית על 1-1. מולדת לא הפסיקו ליזום ולבעוט לשער אך יכולת נדירה של שוער ניר יפה רונן שלי מנעה עוד ועוד כיבושים בהצלות מרהיבות ובלתי פוסקות . יו"ר מולדת עודד ברוש ידע שכאשר אתה לא כובש אתה סופג וכך היה, ניר יפה במתפרצת משלה עלתה ליתרון מפתיע פעם נוספת מרגלו של דוד בן ישי , תוצאה אשר נשמרה עד דקה לסיום המשחק . נרי מונדר אשר לא שותף במשחקים טרם רבע הגמר בשל היותו סטודנט בב"ש נקרא אל הדגל ותוך פחות מדקה סידר למולדת גול שוויון אשר שלח את הקבוצות להערכה של חמש דקות. ניר יפה כבר חשבו על הפנדלים וסמכו על שוערם כי ינצח את המשחק אך, לנרי מונדר היו מחשבות אחרות. בדקה הרביעית להארכה כבש את שערו השני במשחק וקבע את התוצאה על 3-2 למולדת וכרטיס ראשון לחצי הגמר. 
המשחק המרכזי השבת הפגיש את עין חרוד עם טייבה המצוינת למשחק שבו היתה יכולה ליפול ההפתעה של הערב. את המשחק הזה ניתן לסכם במילה אחת : "סטף" . השחקן המצויין הזה הוכיח שוב כי הוא ברמה אחת מעל כול הליגה  כבש רביעיה שלושער במחצית הראשונה ולא הותיר צל של ספק לאיזו קבוצה מגיע הכי הרבה לעבור לשלב הבא. עין חרוד עוד ניסתה לחזור למשחק והצליחה לצמק ל 3-2 מרגליהם של סתיו צרפתי וירון וייס אך סטף הוסיף עוד שער בדקת הסיום וקבע את התוצאה הלא מפתיעה 4-2 לטייבה. רמת צבי נפגשה עם מגן שאול למשחק שעל הנייר היה ברור מי תהיה המנצחת והתוצאה הייתה בהתאם. האווירה היתה מדהימה כאשר למשחק זה הגיעה מרב הקהל השבת, עם תופים וכלי עידוד רבים. רמת צבי אומנם הציגו משחק מאופק אך ביטלו את משחקה של מגן שאול כמעט לחלוטין. כבר בדקה הרביעית קבע רועי שורניק המצויין את הראשון כאשר ניצל ערבוביה סמוך לשער מגן שאול וקבע 1-0 לשחורים. דן רודברג הוסיף צמד העלה את מאזנו לשישה כיבושים עד כה בטורניר וקבע את תוצאת המחצית על 3-0. המחצית השנייה נפתחה ברפיון מסוים ואין סוף החמצות של רמת צבי אשר מיענה להכניס את הכדור לרשת היריב. רועי שורניק הרשית  בשנית, השלים צמד ומשחק אישי מצויין וקבע 4--0. מגן שאול עוד נהנו משער עצמי של אחד משחקני ההגנה של רמת צבי אך זה היה מאוחר מידי ומעט מידי שתי דקות לסיום קבע פלג רודברג את תוצאת המשחק 1-5 מוצדק לרמת צבי. למשחק האחרון עלו מיטב ואומן לדרבי התענ"ך אומן החלו את המשחק מצויין וכבר בדקות הפתיחה הובילו 4-0 משערים של עידן ביטון נתנאל עדי אהוד טייר ואביחי אוחיון . אומן לא הבינו מהיכן נופלים השערים וכבר בתחילת המחצית השנייה השלים אוחיון צמד בדרך לשלושער וקבע 5-0 לאומן. שקד זכאי היחיד שעוד הראה ניצוצות של כדורגל החל לעשות סדר במשחק אך גם שלושער משלו לא עזרו למיטב עידן ביטון הוסיף עוד שלושה שערים וסיים את המשחק עם רביעייה וגם אוחיון הוסיף עוד אחד משלו. בסיום המשחק 9-3 מוחץ לאומן . אדיר פרץ שחקנה המצויין של אומן נפצע במהלך המשחק ברגלו מה שימנע ממנו ליטול חלק עד לסיומו של הטורניר.
מצטיין המחזור, אשר זכה בהמבורגר ובירה על חשבון הבית בביליס בר , מסעדה בקיבוץ בית אלפא הינו רונן שלי שוערה של ניר יפה אשר הציג משחק מדהים ברבע הגמר מול מולדת.
יממה לפני משחק רבע הגמר נסגר נושא הפרס לקבוצה המנצחת כאשר בן שחם אחד הבעלים של מסעדת "קימל בגלבוע" הסכים להענות לבקשת מארגני הטורניר  ולתת חסות על הפרס לקבוצה המנצחת . בן תרם ארוחה כיד המלך כך שלקבוצה המנצחת מובטח סיום טורניר עם טעם טוב בפה.
 
 
 
משחקי חצי הגמר יערכו במוצ"ש 28/11/2010 במרכז הקליטה בקיבוץ בית אלפא.
שלומי אייל מזמין את הציבור להנות מחגיגה של סיום הטורניר. לכל התפאורה הקיימת תצורף מערכת הגברה ולוח תוצאות ענק אשר יראה און ליין את התוצאה והכובשים.
 
מולדת- טייבה 19:00
רמת צבי- אומן 20:00 
 
   מלך השערים קבוצה כיבושים השבת סה"כ
1
סטף זועבי
טייבה
4
16
2
עידן ביטון
אומן
4
13
3
פאלח זועבי
טייבה
0
9
4
אלי פרידמן
גן נר
2
6
5
דן רודברג
רמת צבי
2
6
   

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים