מונדיאל הגלבוע – העניינים ממשיכים להתחמם
טייבה התעללה בגן נר 1:8
 
המחזור השני בטורניר מונדיאל הקטרגל של הגלבוע ענה על כל הציפיות. אחרי שבמחזור הראשון הסתמן ראש חץ של שתי קבוצות, אותתה לנו במוצאי שבת נציגת המגזר כי היא רצינית ומוכשרת מאוד.
16 שערים נכבשו בארבעת משחקי המחזור השני של מונדיאל הקטרגל בגלבוע, 8 מתוכם כבשה טייבה לרשתה של הנבחרת הגאה מגן נר. טייבה המשיכה להציג את היכולת הטובה בטורניר וכבר מסומנת כמועמדת ודאית למשחק הגמר. שחקני גן נר פשוט לא עמדו מול יום מדהים נוסף של סטף זועבי, מלך שערי הטורניר עד כה, כאשר אליו הצטרף הפעם פלאח זועבי עם רביעיה. לטייבה יש – בלי ספק – את ההתקפה הכי קטלנית עד כה במונדיאל הזה. את שער הניחומים לגן נר כבש בפנדל אלי פרידמן האגדי.
מי שנראתה במחזור הפתיחה כמועמדת רצינית מאוד להגיע עד למשחק הגמר, מולדת אושנים מרעום דולפין, נקלעה במוצאי שבת לבעיה רצינית מול ההגנה העקשנית של כפר יחזקאל. רק שער שכבש חן לניר בתוספת הזמן, מנע מבוכה ממולדת. לצד משחק מבוקר מאוד (מה שנקרא בשפת החבר'ה "בונקר") גילה יניב עידן, שוערה של כפר יחזקאל יכולת מצויינת (שבוע שני ברציפות!). שערו של לניר בדקת הסיום שיחרר הרבה לחץ אצל החבר'ה במולדת (יו"ר הקבוצה עודד ברוש שאג בלי חשבון כשנכבש השער).
מגן שאול החלה את הטורניר רק השבוע, עובדה שאיפשרה לה להתכונן היטב למשחק הראשון - אך יכולת דלה של שחקני מיטב והחמצות גדולות של שקד זכאי גרמו לחלוקת נקודות צודקת בין שתי הקבוצות (2-2 בסיום).
קבוצה נוספת ששיחקה לראשונה בטורניר היא אומן אשר סגרה את המחזור השני במשחק מותח ומסקרן מול עין חרוד מאוחד. עין חרוד הפגינה ניצוצות של כדורגל, לא מעט בזכות דני דויד שהגיע מפוקס למשחק ואף כבש שער חשוב. ירון וויס ואיתן פרג' הוסיפו שער נוסף כל אחד. אומן חייבת רבות לשוערה המצטיין, אור בן לולו, אשר יכול לרשום את הנקודה הראשונה של הקבוצה על שמו. אור לקח כמה כדורים בהצלות נדירות והראה עד כמה עמדת השוער היא קריטית בטורניר הזה. בסיום המשחק פנו נציגי מחלקת הנוער לשוער, כדי לברר אם הוא מוכן להצטרף ולחזק את נערים א' של אסי גלבוע. המשחק נגמר לבסוף בתוצאה של 3-3 וסיפק לנו מועמד ראוי לתואר השחקן המצטיין, אור בן לולו.
ואם כבר מדברים על שחקנים מצטיינים, המוח שעומד מאחורי ניהול הטורניר, שניר פרידמן, הצליח לרתום השבוע שני נותני חסויות על מנת שיעניקו פרסים ראויים לשמם למלך השערים ולמצטיין של הטורניר. תומר דניאל, הבעלים של "תבליני דניאל" (מאמצים את מגן שאול) נרתם לטובת פרס לכדורגלן המצטיין של הטורניר (תלושים בסך של 600 שקל לקניות ברשת מגה ספורט). את הפרס למלך השערים (זהה לפרסם של השחקן המצטיין) תעניק חברת "ארז הסעות" מכפר יחזקאל.
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים