שערים נכבשו במחזור המרתק הזה ולא פחות מ- 6 כרטיסים צהובים נשלפו, מה שמעיד על כך שצפוי לנו מתח רב לקראת סיום שלב הבתים.
סטף זועבי אינו נח לרגע וגם במחזור הזה כבש שלושער לרשת ניר יפה. טייבה החלה טוב והובילה 0-1 , אבל ניר יפה השוותה ועלתה ליתרון 2-1. לרגע נראה היה כי ניר יפה, ששיחקה ללא ליאור דה פז הכובש המצטיין שלה, תצליח סוף סוף לגרום לטייבה לאבד נקודות ראשונות. אבל נציגת המגזר סירבה לוותר, כבשה חמישה שערים והותירה את ניר יפה רק עם המחמאות. לסטף הצטרף גם השבוע פאלח זועבי עם שלישיה משלו, אשר העלתה את מאזנו לשבעה כיבושים.
 
במשחק רווי יצרים פגשה אומן את מולדת, שכבר ערב המחזור הבטיחה את עלייתה לשלב הבא ולכן מן הסתם עלתה בשאננות רבה למשחק. כבר בדקה השנייה ספגה מולדת שער ראשון מרגליו של עידן ביטון המצויין. נראה שהשער העיר את מנג''ר מולדת, אורי אושנים, שהחל לעשות קצת סדר מאחורי הקווים. מולדת השוותה עם אביחי חן אשר כבש צמד מהיר והפך את התוצאה על פיה. מכאן הפכה מולדת לפייבורטית על המגרש כאשר רק השוער חן בן לולו הפריד בינם לבין ספיגת שערים רבים יותר. חילוף המשחק שייך לרענן צור, אשר נשמע ממורמר בתחילת המשחק על כך שהוא משמש כנער פוסטר בקבוצה וממעט לקבל דקות משחק. רענן נכנס למגרש בפוקוס מלא וכבש שער נדיר בבעיטה מהאוויר. מולדת חשבו שהמשחק גמור אבל עידן ביטון המצויין חשב אחרת וכבש שלושה שערים נוספים שלצערו לא הועילו. בסיום 4-5 למולדת.
 
גן נר פגשה את מגן שאול למשחק של להיות או לחדול מבחינת שתי הקבוצות. שתיהן ידעו שרק ניצחון יכול לתת להן סיכוי לכרטיס לשלב הבא. גן נר החלה חזק וכבר כעבור מספר דקות כבש אלי פרידמן המצוין את שערו הראשון, אבל כעבור דקתיים כבש אביב יוסף פעמיים והפך את התוצאה על פיה. אילן בן איש ואדם עטר כבשו גם כן למגן שאל ורק כאשר הכול כבר נראה גמור, צימק אלי פרידמן בשנית ל 4-2 . גן נר נותרה במקום האחרון עם סיכוי אפסי לעלות לשלב הבא.
 
 
 
טייבה  - הלהיט של הליגה בפוזה קבוצתית
 
במשחק האחרון והמעניין בבית א'' נפגשו רמת צבי ועין חרודbeep   למשחק מעניין במיוחד. רמת צבי, ללא שני שחקניה הפצועים מיקי אבוטבול ונועם מרדכי, אך עם יונתן גוזובסקי בהופעת בכורה - עלתה בהרכב החזק שלה עם שני מחליפים בלבד על הספסל. עין חרוד, לעומתה, הגיעה בהרכב החזק ביותר שלה. המשחק החל בשליטה מלאה של רמת צבי, שעלתה ליתרון מוקדם של 0-1 משערו של דן רודברג. הלחץ של רמת צבי הניב מספר הזדמנויות, אך דווקא עין חרוד השכילה לכבוש אחרי ששחקן עין חרוד הוכשל ברחבה ע"י שוער רמת צבי שניר פרידמן. את הפנדל מהנקודה הלבנה כבש אורי דוד וקבע 1-1. שחקני רמת צבי הראו אופי וכבשו שער נוסף. הפעם היה זה פלג רודברג - אח של - אשר כבש מחצי מגרש שער מדהים לחיבורים וקבע את תוצאת המחצית 1-2  לשחורים של רמת צבי. המחצית השנייה הייתה שונה ודווקא עין חרוד נתנו את הטון. צמד האחים לבית דוד הוסיפו הרבה מאוד מחץ להתקפה של עין חרוד, כאשר רק הגנה טובה והרבה מזל של רמת צבי מנעו את השוויון. חורים בהגנה איפשרו לרמת צבי לכבוש שער נוסף סמוך לשריקת הסיום, 3-1 בסיום לרמת צבי.
 
שחקני עין חרוד מאוחד עם מנהלם עופר זיידל
מה יהיה
מחזור אחד לסיום שלב הבתים בטורניר - טרם הושלמה תמונת העולות לשלב הבא. המחזור הבא צפוי להיות פצצת אנרגיה אמיתית...
בבית א'': רמת צבי, אומן ומולדת הבטיחו כבר במחזור זה את מקומן בשלב הבא. המשחקים הבאים יכריעו את המיקום הסופי של הקבוצות בבית. אל שלוש הקבוצות תצטרף קבוצה אחת מבין השתיים - כפר יחזקאל או עין חרוד שנפגשות למשחק ביניהן במחזור האחרון !!...
בית ב'' מספק גם הוא עניין רב, כאשר רק טייבה המושלמת הבטיחה את עלייתה לשלב הבא מהמקום הראשון. אליה מצטרפות מגן שאול וניר יפה, אך רק מחזור הסיום יקבע את המיקום המדויק שממנו כל קבוצה תעלה. מיטב צריכה לספוג פחות מ- 5 שערים , על מנת להבטיח את העלייה מהמקום הרביעי ולשלוח את גן נר הביתה.
 
 
 
 
תוצאות השבת 6/11/2010 מונדיאל הגלבוע
 
מגן שאול- גן נר 2-4      
מגן שאול: אביב יוסף 2 אילן ואדם עטר 
גן נר: אלי פרידמן 2
טייבה- ניר יפה   3-6      
טייבה: סטף 3 פאלח 3
ניר יפה: טל דה פז 2, אורי טוביאנה
מולדת אושנים מרעום דולפין - אומן 4-5   
מולדת: רענן צור 2, אביחי חן 2, עודד ברוש, חן לניר
אומן: עידן ביטון 4
רמת צבי – עין חרוד Beep  1-3 
רמת צבי: גון גוזובסקי, פלג רודברג, ודן רודברג
עין חרוד: אורי דוד
 
 
 
זמני המשחקים בשבוע הבא מחזור חמישי ה 13/11/2010
 
מחזור 5 בית ב'' 13.11
אומן - רמת צבי 18:00
כפר יחזקאל - עין חרוד 19:00
מולדת נחים
 
מחזור 5 בית א'' 13.11
מגן שאול - טייבה 21:00
מיטב - ניר-יפה 20:00
גן נר נחים


 
 
 
 
 
בית ב
מיקום
מ.משחקים
שם קבוצה
ש.זכות
ש.חובה
נקודות
יחס שערים
1
4
מולדת אושנים מרעום דולפין
13
7
9
6+
2
3
רמת צבי
5
2
7
3+
3
3
אומן
13
9
4
4+
4
3
עין חרוד beep
5
12
1
7-
5
3
כ.יחזקאל
1
7
1
6-
 
 
 
בית א
מיקום
מ.משחקים
שם קבוצה
ש.זכות
ש.חובה
נקודות
יחס שערים
1
3
טייבה
20
6
9
14+
2
3
מגן שאול
6
6
4
0
3
3
ניר יפה
11
12
4
1-
4
3
מיטב
4
8
2
4-
4
גן נר
9
18
2
9-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מלך השערים                                         קבוצה                     כיבושים השבת        סה"כ
1
סטף זועבי
טייבה
3
11
2
עידן ביטון
אומן
4
9
3
פאלח זועבי
טייבה
3
7
אלי פרידמן
גן נר
2
6
5
ליאור דה פז
ניר יפה
 
4
6
ירון גדרי
מולדת
 
3
 
 
 
 
 
  

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים