דף הבית >> מדיה וארכיון >> כתבות - 2010 >> מועצת נוער
 
 
 
"שיפור היצע תכניות לפעילות בלתי פורמלית, העצמת תכניות הקיץ, הרחבת הפעילות במרכזי נוער, הכנה לגיוס לצה"ל, מעורבות קהילתית ומניעת אלימות, ועוד". כל אלה יהוו מצע פעיל לחברי מועצת הנוער הרשותית שנבחרה לאחרונה בבחירות דמוקרטיות בישובי המועצה.
נבחרי המועצה, בני 17-18, נמנים עם ישובים וכפרי המועצה, ביניהם, קיבוץ בית השיטה, קיבוץ גבע, רמת צבי, מולדת, כפר יחזקאל והכפרים מוקייבלה וטייבה.
שלומי אייל, מנהל מחלקת הנוער במועצה האזורית הגלבוע, מסר כי  הקמתה של מועצת נוער רשותית בגלבוע היא עוד צעד משמעותי בבניית מערך החינוך הבלתי פורמאלי. "חברי מועצת הנוער הרשותית יביאו להצעה במועצת העיר, בקשות והצעות  של בני הנוער לשיפור הפעילות הבלתי פורמלית, יציגו רעיונות לקיום מפעלי קיץ, כמו כן יפעלו לטובת הקהילה במסגרת פעילותם הקהילתית ויפעלו למציאת דרכים למניעת האלימות בחברה הבוגרת", אמר מנהל מחלקת הנוער. הוא ציין כי חברי מועצת הנוער הרשותית יוכלו להשפיע במידה ניכרת בישיבות מליאת המועצה.
לאחרונה התכנסה המועצה לישיבתה הראשונה, ובה הוצגו נציגים מהישובים הנ"ל. במהלך הישיבה הוגדרו קווי הפעולה של המועצה.          
 
ראש המועצה דני עטר, שהוביל את פרוייקט הקמת מועצת הנוער הרשותית, בירך את נבחרי מועצת הנוער ואמר כי נבחרת צעירה זו תהווה ללא ספק, זרוע רחבה לפעילויות מרכזיות במועצה. "מעורבותם של חברי מועצת הנוער, מהווה ביטוי לנטילת אחרות כלפי הדור הצעיר, למתן מענה לצרכי החברתיים, התרבותיים וההתפתחותיים ולהעלאת נושאים למקום מועדף בסדר העדיפויות של המועצה", אמר דני עטר.
עוד נמסר כי מנהל מחלקת הנוער, יחד עם דליה אונר רכזת החינוך של מולדת יובילו וינחו את פורום המועצה מתוך כוונה להעצים את המנהיגות המקומית של הנוער בגלבוע וליצור חברה של נוער מעורב קהילתית וחושב על עתידו ועתיד האזור שבו הוא חי.

 


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים