במופע הסיום מול קהל של כ-1200 איש  קצרו רקדני האולפן למחול "גלבוע" הצלחה מסחררת,השנה צורפו גם בנים לאולפן המחול.
עטר: "האולפן למחול – אמנות מעוררת התפעלות"
כ-1200 איש מישובי המועצה האזורית הגלבוע ומרחבי הארץ, צפו בשני מופעי הסיום של תלמידי האולפן למחול "גלבוע", שנערך השבוע באולם התרבות "בית ציזלינג" בקיבוץ עין חרוד. במופע הפגינו 220 תלמידי האולפן את כישרונותיהם, החל מגיל הגן עד כיתה י"ב מכל ישובי המועצה.
במופע הראשון, הופיעו כל תלמידי האולפן למחול, ילדים ובוגרים. בהמשך, הופיעה במופע השני, קבוצת תלמידים מחטיבות הביניים עד כיתה י"ב. תלמידות הקבוצה ריתקו את קהל הצופים בביצוע מרשים של ריקודי בלט קלאסי, "היפ הופ", מחול מודרני ובין השאר ריקוד ה"ברייק-דאנס", שנפתח השנה גם לבנים. התלמידים ביצעו את הכוריאוגרפיה לאורך כל הערב, בכישרון רב, תוך הפגנת יכולות מדהימות ומקצועיות גבוהות ביותר, שהלהיבו וריגשו את הקהל ואת בני המשפחות הגאות.
 
בסיום הערב בירכו מנהלת האולפן ילנה זינשטיין, את הרקדנים המוכשרים, על הופעתם המרשימה ועל הערב המיוחד והחגיגי. ראש המועצה דני עטר, שיגר ברכות לתלמידי האולפן ולמנהלת זיינשטיין וציין כי האולפן מצטיין באיכויות תרבותיות ובמורים מקצועיים, לפיתוח המודעות – גופנית ונפשית. "האולפן למחול משלב יצירתיות אנרגטית, אומנותית מעוררת התפעלות, כאשר הצפייה באמני המחול מפלסת שביל אל ליבם של צופיהם", אמר ראש המועצה.
כתבנו מציין כי המועצה האזורית יחד עם הנהלת האולפן למחול העניקו מלגות לשנת פעילות הבאה ל-3 תלמידים שנבחרו כמצטיינים.
בטכס הסיום נפרדו הנהלת האולפן והתלמידים מבוגרי י"ב. הפרידה כללה הענקת מתנות ואיחולי הצלחה לקראת שירותם בצה"ל. הבוגרים, שלימודיהם באולפן למחול נמשכו 8 שנים, הודו נרגשות למוריהם ולמנהלת האולפן. "הטכס היה מרשים ומפאת ההמון שבא להריע ולעודד את התלמידים, גדש האולם, ולכן נאלצנו להציב כיסאות גן באולם, כדי לאפשר לכולם לצפות במופעים המרהיבים", סיפרה מנהלת האולפן למחול.   

 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים