150 כלי טיס זעירים כבר הבטיחו השתתפותם בפסטיבל הכדורים הפורחים הבינלאומי בגלבוע
במ.א.הגלבוע נמשכות ההכנות האינטנסיביות לקראת פסטיבל הכדורים הפורחים הבינלאומי שיתקיים במשך יומיים בתאריכים 17/18 באוקטובר.
הפסטיבל בנוסף לכדורים פורחים רבים ומטס עצום של כלי טיס זעירים שיחוגו בגלבוע, יכלול פעילויות ואטרקציות נוספות רבות ומגוונות בפארק הלאומי מעיין חרוד.
שלומי אייל מנהל הספורט הרב תחומי,  שמרכז את מטה הפסטיבל סיפר כי זו הפעם הראשונה שמתקיים  אירוע כזה בגלבוע בהיקף כזה גדול ומורכב, יהיו כדורים פורחים וטייסים מהארץ ומחו"ל, מירדן ומהרשות הפלסטינאית , אייל  סיפר עוד שבנוסף לכדורים הפורחים הרבים שימלאו את השמיים עם בוקר, ומטס של 150 כלי הטיס שימריאו מהגלבוע ירחפו ויחלפו בשמי העמק גלים גלים, ערב קודם בנוסף למופעי האש לילדים, יתקיים מופע מאוד ייחודי שלא נראה עדיין בארץ, מופע חווייתי מרהיב של אור קול ואש כדורים פורחים , ולאחריו   יופיע קובי אפללו שיענג את הקהל בקולו הנפלא.
אייל הוסיף כי באי הפסטיבל יוכלו ללון בקמפינג אוהלים ושקי שינה במעיין חרוד שרותי מקלחות ואף יוכלו להפעיל מנגלים וליהנות בנוסף מדוכני האוכל הכשר שיהיו במקום .
"זה הולך להיות יומיים של הפנינג משפחתי מגוון מאוד, עם הרבה אטרקציות ופעילויות לכל המשפחה, ואנחנו אפילו מעמידים הסעות מאורגנות עם מדריכים לטייל במסלול שיכלול ביקור באתרי מורשת  נוף וטבע בגלבוע". אמר אייל.
ראש המועצה דני עטר אמר כי "השילוב הנדיר של נוף הגלבוע הייחודי , הכדורים הפורחים, המטס העצום של המטוסים הזעירים, המופעים המגוונים והייחודיים מבטיחים יומיים חווייתיים במיוחד"
 

 


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים