מחלקת התברואה מבצעת בימים אלה שורת פעולות במאות אלפי שקלים, על מנת לטפח את הניקיון הסביבתי והאקולוגי ולהרחיק מטרדים מישובי המועצה.
 
כחלק מההכרזה על שנת תשע"א כשנת איכות הסביבה מבצעים בישובים  ריסוק גזם ,קיטום ענפי עצים, תחזוק פחי אשפה , שטיפת פחים והחלפתם, ריסוס נגד מזיקים, ועוד...
במסגרת מכלול פעולות סביבתיות, מבצעים עובדי המחלקה בראשותו של יהודה ביטון, פעולות נרחבות בהשקעה יוצאת דופן  כחלק מהשלמה של הגדלת סל השירות לתושב, שבראשו עומד סגן ראש המועצה רמי אלהרר, ראש מינהל השירות לתושב.  ביטון ציין כי פעולת ריסוק הגיזום היא שרות יקר הנאמד במאות אלפי שקלים שאינם מתוקצבים ע"י משרדי הממשלה. "עבודות ריסוק הגזם מתבצעות כעת, כמידי שנה במשך חודש, בעיקר בימות הקיץ, בישובים, קיבוצים ובמושבים", אומר ביטון.
לגבי אחזקת פחי אשפה ברחבי המועצה, אומר מנהל המחלקה לתברואה, כי המבצע לניקוי 5000 פחי אשפה בישובי וכפרי המועצה נמצא בעיצומו. "בשנה האחרונה השתכללה מלאכת ניקוי פחי האשפה, הודות לסדנה-ניידת לניקוי פחי אשפה אותה בנינו במחלקת התברואה. מדובר במערכת הנישאת על גבי עגלה, ומצוידת במכשיר שטיפה באמצעות לחץ אוויר, לרבות מיתקן עם ציוד לתיקון פחים פגומים או החלפתם בחדשים. הודות לסדנא, מתבצעות העבודות, ללא צורך בשכירת קבלני ניקיון וחוסכת משאבים יקרים", אמר מנהל מחלקת התברואה.
הוא קרא לתושבים בבקשה לארוז את האשפה בשקית ולהניחה בפח, על מנת לשמור על ניקיונו וכן למנוע זוהמה העלולה להפיץ חרקים. "כאן המקום לשבח את סגן ראש המועצה רמי אלהרר על העמדת הכלים הנדרשים לייעול העבודה. אני מודה גם לעובדי המחלקה המעניקים את השירות מכל הלב", סיכם מנהל המחלקה. 
 
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים