כמדי שנה, תקיים מחלקת הנוער של המועצה האזורית הגלבוע, במהלך חופשת הפסח הקרוב, שפע פעילויות של כייף, לבני הנוער בישובי וכפרי הגלבוע.
 
תחת הסיסמה "חוזרים לטייל בכרמל", תקיים מחלקת הנוער מחנה פסח, שיופעל במתכונת חדשה ומרעננת, ולצורך הכנתו, יצאו הטרומ"פים(טרום-פעילים) לכרמל לקראת הגעת החניכים. שמוליק עינב, מנהל מחלקת הנוער במועצה, מסר כי המחנה יהיה משותף ליהודים וערבים מישובי הגלבוע. "החניכים יעברו פעילות משותפת ויטיילו במסלולים של הכרמל המתחדש עם נופים עוצרי נשימה", אמר.  
 
צעדת הגלבוע
במקביל למחנה פסח בכרמל, ישתתפו הטרומ"פים כקבוצה אחת להפעלת תחנות הסבר בצעדת הגלבוע. "לאור הצלחת ההתארגנות בצעדת הגלבוע בשנה שעברה, אני משוכנע שהטרומ"פים, שבינתיים צברו ניסיון רב, יפעלו להצלחתה של הצעדה " אמר עינב.
 
טורניר "דביר לניר"
 בחול המועד פסח יתחיל הטורניר, הנושא את שמו דביר לניר ז"ל, בן מושב מולדת שנפל באסון המסוקים. לקראת עריכת הטורניר שזכה לרייטינג עצום והפך ליוקרתי, התקיימו מספר ישיבות הכנה עם צוותי המדריכים מכל הישובים. עינב מציין כי  הטורניר יחל כבר במהלך חופשת הפסח. "הקבוצות - הן מישובי הגלבוע והן מישובי עמק המעיינות החלו את האימונים לקראת טורניר חשוב זה".
 
מבצע קמחא דפסחא.
גם השנה ישתתף מינהל הנוער בניהולו של ברוכי מגל  במבצע "קמחא דפסחא''. במבצע יגייסו בני הנוער מוצרי מזון שיחולקו למשפחות כדי שליל הסדר יתקיים בביתם ללא מחסור ובכבוד.
 
ראש מינהל הנוער ברוכי מגל מוסר שהפעילות הרבה המתוכננת לחופשת הפסח מתקיימת הודות לתמיכתו ועידודו של ראש המועצה דני עטר ובביצוע צוות העובדים המסור והנאמן במינהל הנוער.

"בפעילות הושקעו משאבים רבים ואני תקווה שמאות הילדים ובני הנוער ייהנו וישובו בשלום מכלל הפעילויות" סיכם מגל.


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים