מי תהיה אלופת מונדיאל הגלבוע 2011?
רמת צבי האלופה נגד טייבה הסגנית. שתי הקבוצות הטובות בטורניר נפגשות שוב על אותה במה כאשר רק אחת יכולה לצאת כמנצחת. רשמו לפניכם: מוצ"ש הקרוב בשעה 21:00 קיבוץ בית אלפא.למרות גידול במספר הקבוצות בטורניר השנה והתחזקותן של מספר קבוצות אחרות בהנהלת הטורניר לא יכלו לצפות לגמר מעניין יותר מאשר מפגש בין שתי הקבוצות. כבר מפתיחת הטורניר סומנו שתי הקבוצות כמועמדות להגיע לקו הסיום וכך הכתיבה המציאות במגרש.
שתי הקבוצות אשר צברו את מלוא הניקוד עד כה מגיעות עם מאזן מושלם כיבושים רבים וממוצע של ספיגת שערים הנמוך בליגה, מה שמבטיח משחק מאוזן בין הקבוצות הטובות ביותר, כדורגל משובח והרבה מאוד קהל ביציעים.
לשתי הקבוצות נרשמו שירים והתכונה בעמק הולכת וגוברת, בכול מקום בכול פינה מונדיאל הגלבוע נשמע בהתעניינות רבה וסקרנות מה יהיה במשחק הגמר השנה? האים רמת צבי תצליח להגן על התואר או שמה תהיה זו טייבה עם נקמה מתוקה אשר תחזור עם הגביע לכפר? את הגביע יעניק ראש המועצה דני עטר ביחד עם הספונסר של הטורניר ירון ביטון יבואן צמיגי גוד אייר לישראל כמו כן יוענקו פרסים מכובדים וגביעים לשחקן המצטיין בחסות "תבליני דניאל" ולמלך השערים בחסות "ארז הסעת "מכפר יחזקאל
למרות שיפוט מצוין של שלומי אייל לאורך המחזורים האחרונים ועל מנת ליצור אווירה של גמר גדול הנהלת הטורניר תנסה לגייס למשחק שופט בכיר אשר שפט בעבר בליגת העל. שחקני המפתח במשחק הם צמד החלוצים סטף זועבי מטייבה ודן רודברג מרמת צבי אשר מובילים את טבלת מלך השערים בהפרש קטן האחד מהשני, שני השוערים שניר פרידמן וסאלם זועבי שחקני מפתח נוספים בטורניר ינסו לעצור את ההתקפות ולחסום את בעיטות היריב כאשר לכול אחד מהם מצפה עבודה קשה מאוד במשחק.
הקבוצות מגיעות למשחק לאחר ניצחונות חלקים 0-3 בחצי הגמר, רמת צבי פגשה את מיטב המצוינת. מיטב הציגה יכולת מרשימה לאורך כול הטורניר וחוץ ממעידה חד פעמית מול כפר יחזקאל בשלב הבתים הראתה כדורגל התקפי משחק מסודר ויכולת לחימה מרשימה. המשחק החל בצורה שקולה כאשר מיטב הגיעו להזדמנות הראשונה במשחק, שחר משה קיבל כדור מצויין בימין בעט לשער וסחט הצלה יפה משוער רמת צבי. בהמשך השתלטה רמת צבי על המשחק ועלתה ליתרון 0-2 עד למחצית. המחצית השנייה נפתחה שוב בלחץ מיטב אך רמת צבי הציגו משחק מסירות מדויק ומשחק לחץ בהתקפה כאשר אלו הניבו לבסוף את השער השלישי והיפה במשחק. יוני אייל קיבל כדור על קו הרחבה ובסיבוב מרשים בעט טיל לבין חיבורי הקורות, יוני השלים צמד אישי משחק מצוין וכרטיס חופשי וצודק בהחלט למעמד הגמר. את השער הראשון לאלופה כבש רועי שורניק. המשחק השני הפגיש את טייבה וגן נר למשחק מעניין במיוחד. בגן נר הקבוצה המפתיעה בטורניר נשמו לרווחה כאשר גילו כי סטף זועבי חלוצה המצוין של טייבה לא הגיע לפתיחת המשחק. על המגרש הורגש חסרונו של סטף באופן ניכר כאשר גן נר מנצלת כול דקה ותוקפת גלים גלים את שערה של טייבה. עם קצת מזל ודיוק התכולים היו עולים ליתרון במשחק. כעבור עשר דקות יכלו לנשום בטייבה לרווחה כאשר סטף זועבי הופיע במגרש ועלה מיד לשחק. למרות כניסתו המומנטום של גן נר נמשך לעוד מספר דקות כאשר רק לקראת סיום המחצית הראשונה מצליחה טייבה לכבוש את שערה הראשון מרגלו של פאלח. המחצית השנייה הייתה מרובה בהזדמנויות ,אך רק קבוצה אחת ידעה לנצל זאת. פאלח המצטיין במגרש כבש עוד צמד שערים יפים והעלה את טייבה לגמר המיוחל גן נר שחסרה במשחק את אפי סבג נפרדה אומנם מהטורניר אך השחקנים של לירן דניאל בהחלט יכולים להיות מרוצים מעצמם. עטייה זועבי יו"ר הקבוצה אמר בסיום: היה משחק קשה מאוד אך לא היה לי ספק שננצח אנחנו באים לגמר טובים יותר מבשנה שעברה ורואים רק ניצחון בעניים. הקבוצות כאמור יפגשו בשבת למשחק הגמר אשר בסופו תיקבע זהות אלופת הגלבוע לשנת 2011 .
 
 
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים