השבוע בוצעה  חצייה אופקית מתחת לכביש בית שאן עפולה על מנת לחבר צינור ביוב עצום בין ישובי עמק חרוד לעיר בית שאן. מדובר בפעולה מורכבת ומסובכת מבחינה הנדסית.
 
עובדי תאגיד קולחי הגלבוע, סיימו לפני מספר ימים, ביצוע חצייה אופקית מתחת לכביש ראשי כביש עפולה בית שאן (מס' 71), לצורך הנחת צינור ביוב לחיבור קיבוץ תל יוסף לקו מאסף ולמכון טיהור שפכים בית שאן.
מנכ"ל התאגיד, המהנדס מוחמד אלבחירי, ציין בסיפוק את סיום ביצוע העבודה ואמר כי ביצוע חציית הכביש, בוצעה במסגרת פרויקט כולל של חיבור יישובי עמק חרוד למכון טיהור שפכים, המשותף עם המועצה האזורית עמק המעיינות ועיריית בית שאן .
"לאחרונה אושר ע"י משרד התשתיות המשך ההשקעה בפרויקט בעלות של כ-9 מיליון שקלים, הכוללת ביצוע תחנות שאיבה בבית אלפא, תחנת שאיבה ראשית והמשך ביצוע קווים שיובילו את השפכים למכון טיהור השפכים", סיכם מנכ"ל תאגיד קולחי הגלבוע .
ראש המועצה דני עטר, בירך על ההתקדמות בביצוע העבודות כהכנה לחיבור יישובי עמק חרוד למכון הטיהור, שהייתה כדבריו, תוצאה של תכנון,ליווי וביצוע מקצועי, המקדם תאגיד קולחי הגלבוע וכן מאפשר ביתר יעילות את הזרמת השפכים של ישובי עמק חרוד למכון טיהור השפכים.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים