תלמידי כיתה א' של ישובי המוא"ז הגלבוע תודרכו ע"י נהגי האוטובוסים לעלייה לאוטובוס.
לקראת פתיחת שנת הלימודים הקרובה, נערך לאחרונה כנס נהגים ומסיעים במועצה. הכנס דן בתקנות משרד התחבורה ונהלי משרד החינוך בנוגע להסעות תלמידים בבטחה. מאיר נוריאני, מנהל מחלקת התחבורה במועצה, מסר כי הכנס כלל ביקורת תקינות האוטובוסים, הכשרת נהגים בנושאי בטיחות, עזרה ראשונה וכיבוי אש, וכן הדרכת תלמידי כיתות א', שזו להם הפעם הראשונה לנסיעה באוטובוסים.
"האוטובוסים וכלי הרכב במועצה נבדקים באופן תדיר ובקפדנות, וזאת על מנת לשמור על בטיחותמקסימאלית של התלמידים" אמר נוריאני.
כזכור, בתחילת השנה הוכנסו למחלקת התחבורה של המועצה אוטובוסים חדישים שהותקנו בהם מערכות טכנולוגיות מן המשוכללות בעולם, ושנועדו להגביר את הבטיחות לנוסעים. מנהל מחלקת התחבורה מאיר נוריאני ציין כי האוטובוסים החדישים שהורכבו בחברת "הארגז", במתכונת של התאמה אישית, על פי דרישות המחלקה, כוללים מערכות צילום פנים on line פנים וחוץ, ידיות אחיזה נוספות, רצפה בטיחותית למניעת החלקה בעליה וירידה מהאוטובוסים וכן מערכת וידאו עם ממיר דיגיטאלי שנועדה להנעים את הנסיעה.
ראש המועצה דני עטר וסגנו רמי אלהרר, ראש מינהל השירות לתושב, בירכו את נהגי ההיסעים של המועצה ובראשם מנהל המחלקה לתחבורה מאיר נוריאני. עטר הדגיש כי הודות לנהגי המחלקה המנוסים ולאור התחדשות צי האוטובוסים של המועצה, ייהנו התלמידים מנסיעה בטוחה ומהנה ואיחל שנה בטוחה לנהגי האוטובוסים ולתלמידי בתי הספר של המועצה.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים