בפרויקט "יוניסטרים" בגלבוע ממציאים בני הנוער  פתרונות טכנולוגים ופטנטים שימושיים לאוכלוסיה הרחבה.
השבוע הוזמנו משקיעים פוטנציאלים לפרזנטציה לקידום ההיבט השיווקי .
 
ההמצאות מתבססות על פטנטים, שנועדו ליצור נוחות בתנאי ניידותם ופעילותם המוטורית של האוכלוסיה המבוגרת וכן גילויים בתחומים אחרים.
 
לאחרונה חשפו הנערים מוצר חדשני בתחום הגיינת הפה -  בשם "Smilytime" המשמש כמוצר משלים למברשת השיניים והופך את חוויית הציחצוח עבור הילד ליעילה, מהנה וחווייתית יותר. אגב, אין ארגון היוניסטרים מוכן לחשוף את פרטי המצאתו. "על מנת שהבלעדיות על ההמצאות ישארו בגדר של חסיון מפאת התחקות זרים, אנו מעדיפים שלא לגלות  פרטים אודות ההמצאה", מציינים נערי היוניסטרים.
 
ביום רביעי האחרון, התקיים ערב פרזנטציה למשקיעים פוטנציאליים של קבוצת "יוניפיס", במרכז "גרינספון" שבגוש "אומן" בגלבוע, בהשתתפות בני מחזור ד', שכבת י"ב במרכז "יוניסטרים גלבוע".
בין אנשי העסקים הנכבדים שהשתתפו בערב הפרזנטציה נמנו רמי וישי דוד, נזיה זיאדת, יוסי סלמה, שחר נבות, ראובן ריינשטיין, חסין חמאד, חלאד זועבי וכן מחנכת הכיתה של חברי הקבוצה מעמל חרוד אוסנת ווייסקופף אשר באה ללות ולתמוך בתלמידיה. לאחר שהביעו התלהבות ואמונה בפוטנציאל העסקי והמסחרי של המוצר, שאותה פיתחה הקבוצה מרבית המשתתפים התחייבו לתרום וכן להביא משקיעים נוספים כדי  לממן את הוצאת אב טיפוס כדי שהקבוצה תוכל להגשים את החלום ולגייס שותפה לייצור ושיווק המיזם לשוק הבינלאומי.
התכנית כללה בין השאר, הסבר קצר על עמותת יוניסטרים, הצגת המצגת העיסקית של unipeace , הצגת סרטון ההמחשה של המוצר שאותו הפיקה הקבוצה, הסבר קצר של בעלי התפקידים על תפקידם ועל ההתפתחויות שהייתה השנה בכל תחום.
 
מנהלת המרכז חלי ליבשטיין-יניב אמרה: "מעבר להתנסות היזמית ולתחושות החיוביות שנוצרו בקרב החניכים בעקבות העבודה על פיתוח המוצר, ההישג המשמעותי שלנו הוא ביצירת קבוצת נוער איכותית מצטיינת המורכבת מחניכים מכל הכפרים והישובים הערבים והיהודים באזור המועצה"
סיון רן מנהלת השיווק מטעם הקבוצה מכיתה י"ב בבית הספר רב-תחומי עמק חרוד מסרה כי אנשי העסקים התפעלו רבות מהפעילות בכלל ומהההמצאה בפרט. "אנו בעיצומם של שלבי פיתוח המוצר ועל כן נשמח לקבל כל תמיכה מאנשי העסקים המצליחים באזור, בין אם זה תרומה כספית, רעיונית או קשרים על מנת לקדם את המוצר ולחתום את תהליך הלמידה וההתפתחות העסקית שהתחלנו לפני כשלוש שנים", אמרה סיון.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים