מערכת החינוך במוא"ז הגלבוע נבחרה לתכנית ארצית לתקשוב
 
מערכת החינוך במועצה האזורית הגלבוע נבחרה השבוע להיכלל בתכנית ארצית לתקשוב, במגמה לאפשר לתלמידי בתי הספר של המועצה ללמוד את הסביבה המודרנית אינטראקטיבית.
 
ראש מינהל החינוך במועצה, דרור ללוש מסר כי תכנית התקשוב, היא נדבך נוסף של הרפורמה החינוכית, המתבצעת במערכת החינוך בגלבוע, לאחר שבשנה האחרונה הוכנסו כיתות חכמות בבתי ספר של המועצה.
"התקשוב – כמנוף לחדשנות חינוכית, מאפשר להציג מידע בצורה מהירה, מעניינת ומושכת. הלמידה המתוקשבת מאפשרת לנו הזדמנות לנצל אוצרות המידע לצרכיו של התלמיד, כדי שיעשה שימוש בטכנולוגיות המידע והתקשורת", אמר ראש מינהל החינוך.
 
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, בירך על החלטת משרד החינוך לצרף את מערכת החינוך בגלבוע לתכנית התקשוב ואמר כי התכנית נועדה להתאים את מערכת החינוך למאה ה-21, למען הדור הבא, כדי שיוכל להתמודד עם האתגרים האינטלקטואליים, האתגרים המדעיים והאתגרים הטכנולגיים שעימם אנו מתמודדים. "זוהי תכנית שיש בה יכולת למיצוי האיכויות האנושיות של ילדינו, יכולת שתעניק לכל תלמיד להגיע למיטב בהתאם ליכולתו", אמר ראש המועצה.
 
מנהלת משרד החינוך במחוז הצפון ד"ר אורנה שמחון מסרה לכתבנו כי התכנית הארצית לתקשוב מאפשרת למידה-שיתופית, אהבת המדע והטכנולוגיה, הטמעת יכולות של אוריינות-מקוונת ומתוקשבת ופיתוח מיומנויות של חקר, כולל העמקה, חשיבה והבנה, המהווים רק מעט מתוך ארגז-הכלים הנפלא והערך-המוסף המדהים שמביאה עמה תכנית לעולם ההשכלה, לבתי-הספר, לתלמידים ולמורים.
"תכנית זו תשדרג את איכות תהליך ההוראה-למידה בקרב תלמידי הגלבוע, תעצים פיתוח יכולות-אינטראקטיביות ומיומנויות של איסוף, ניתוח ועיבוד מידע , אינפורמטיקה והשבחת- ידע אצל התלמיד ומשכך , היא תמנף הצלחות , מצוינות והישגים לימודיים וערכיים", אמרה מנהלת המחוז . 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים