עשרות קצינים וסוהרים מכלא "גלבוע" קיימו לאחרונה סדנא של יום מנהיגות ב"כתף שאול" שבמרומי הגלבוע. חניכי הקורס התארחו במהלך היום ב"דורות בגלבוע", ובמהלכו קיימו סיכום פעילות שנת 2010. את הסדנא יזם מינהל החינוך במועצה האזורית הגלבוע, בראשותו של דרור ללוש, ובמסגרתו התקיימו מיגוון פעילויות בתחומי ספורט שונים.
מפקד כלא גלבוע, גונדר-משנה דקר אילת, מסר בשיחה עם כתבנו, כי במסגרת קורס המנהיגות, הנמשך זו השנה השניה, בשיתוף עם המועצה, נבחרו עשרות קצינים בעלי פוטנציאל איכותי של היחידה, לקידומם האישי. "הקורס נועד להקנות לקצינים כלים ערכיים ומקצועות להעצמת הסגל ביחידה. הוא גם נועד לבחון את התהליכים של כל השנה ולקבוע יעדים לפיתוח הסגל לשנת 2011", אמר מפקד כלא גלבוע. 
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, נפגש במהלך היום עם מפקד כלא "גלבוע" והקצינים וציין בפניהם כי הגלבוע הוא ביתם. "משפחת השב"ס בכלא-גלבוע ראוייה לכבוד ולהערכה על עמידתה האיתנה מול מוראות אסון יערות הכרמל. פעילותכם, לא מסתכמת רק בהחזקת אסירים מאחורי סורג ובריח, אלא גם ביצירת מסגרת שיקומית חברתית ותרבותית בקרב האסירים לקראת שובם אל האזרחות, ועל כך אתם ראויים להוקרה ולהערכה", אמר ראש המועצה.
 
גונדר-משנה דקר אילת, הודה נרגשות לראש המועצה על יחסיו המיוחדים לסוהרי הכלא, וכן להנהלת אירגון "דורות בגלבוע", בניהולה של מרים ורד ולמינהל החינוך במועצה, ואמר כי דני עטר לא חוסך במאמציו על מנת להנעים את תנאי שהייתם של הסוהרים בכלא. "ראש המועצה ממשיך מזה שנים במסורתו, לטפח את הסוהר בכל דרך ומעניק תחושת בית לכולנו", אמר. הוא ציין כי האירוע היה "מדהים", ושהסוהרים זכו ליחס מעולה. כמו כן הודה מפקד הכלא ליו"ר מינהל החינוך דרור ללוש, על האירגון המוצלח.
דרור ללוש אמר כי ראש המועצה קבע כי שיתוף הפעולה עם כלא גלבוע על קציניו, יהיה חלק ממנהיגות בחינוך בגלבוע יחד עם מורים ותלמידים. "אנו מתכננים ביקור של קציני הכלא לבקר במערכת החינוך בגלבוע ובמקביל נערוך סיור לימודי בכלא גלבוע", סיכם ראש מינהל החינוך.         
 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים