משרד הביטחון ומפקדת העורף  אישרו מימון הצבת מצלמות אבטחה בשערי ישובים של המוא"ז הגלבוע
דני עטר: "הצבת המצלמות תגביר את הביטחון של תושבי הישובים,בשמירה על רכושם ושיפור איכות חייהם"
משרד הביטחון, בשיתוף מפקדת העורף, אישרו לאחרונה מימון פרויקט בטחוני, רחב היקף לחיזוק מרכיבי הביטחון בישובי המועצה האזורית הגלבוע.מדובר בהצבת מצלמות אבטחה בשערי הכניסה לישובים, שאופיינו כמקומות רגישים. אישור הפרויקט התאפשר, לאחר עבודת מטה, שנערכה בימים האחרונים, ביוזמתו של ראש המועצה,דני עטר, בהשתתפות סגנו רמי אלהרר, ראש מינהל השירות לתושב.
ראש המועצה הודה למשרד הביטחון ולמפקדת העורף על היענותם למימון מרכיבי הביטחון בגלבוע, הוא ציין כי מצלמות האבטחה שיוצבו בכניסה לישובים,ירחיבו את מספר השערים וכן עמדות השמירה, במטרה להגביר את הביטחון של התושבים מפני גניבות חקלאיות ורכוש ועוד. רמי אלהרר, ראש מינהל השירות לתושב במועצה, ציין כי פרויקט הסדרת מצלמות האבטחה בשערי ישובים, יבוצע במפרט גבוה במיוחד, בתיאום עם משרד הביטחון ומפקדת העורף, וזאת במשולב עם המחלקה לאיכות הסביבה במועצה, הנמצאת בתחום אחריותו.
ראש המועצה וסגנו ציינו כי עם גמר ביצוע הפרויקט, יחוזק בטחון תושבי הישובים, לשמירה על רכושם. הם הדגישו כי הפרויקט יושתת בראש וראשונה על ההקפדה בשמירה על ערכי הטבע ואיכות הסביבה.   

 


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים