בגלבוע נחנך מרכז בטחון משולב להגברת הבטחון האישי של תושבי הגלבוע
 
חדר התדריכים של המרכז המשולב נקרא ע"ש אלי ביטון ז"ל, שנהרג בהיתקלות עם מחבלים במושב גדיש
 
"מרכז בטחון משולב" חדש ליחידת מתנדבי המתמיד ולשוטרי מג"ב, נחנך באחרונה במרכז "חבר" שבגלבוע, במעמד ראש  המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר.  בטכס השתתפו ראש היחידה להתיישבות  ותשתיות לאומיות במשרד הביטחון, אל"מ במיל. עמיקם סבירסקי ומנהל האגף לשירותי חירום במשרד הפנים, סא"ל במיל. יונה יצחק. כמו כן נטלו חלק בטכס,  נציגי המליאה, מכובדים מכפרי הגלבוע, משפחת אלי ביטון ז"ל, שנהרג בהיתקלות עם מחבלים במושב גדיש, שעל שמו נקרא חדר התדריכים של מרכז הביטחון המשולב.
 
 
המרכז, הוקם בהנחייתו של ראש המועצה, דני עטר, להגברת ביטחונם האישי ושיפור איכות חייהם של תושבי התענך וליתר ישובי המועצה. המרכז צויד בטכנולוגיה מתקדמת, בספרייה מקצועית ובכוח אדם מתוגבר של שיטור קהילתי, מתנדבים ומשמר הגבול.
 
 
 
ראש המועצה, דני עטר, ציין את חשיבות המענה הביטחוני, המעניק לדבריו, תחושת הביטחון לרווחת התושבים ובירך את מתנדבי המתמיד בתענך. "המתנדבים", אמר ראש המועצה, "עמלים ימים ולילות במאמצי הגברת הביטחון למען התושבים" והוסיף כי מודל זה של מרכז בטחון משולב, יוצא לדרך בהקדם בבסיס המתנדבים המתוכנן ברמת יששכר, האמור לקום בכפר נעורה-גלבוע, תוך שילוב מתנדבים מכפרי הגלבוע, ובכך יגשים את חזונו האישי ליישום הדו-קיום ולהעצמת מירקם החיים על כל גווניו". כמו כן בירך ראש המועצה את נציגי הכפרים על הצטרפותם לפרויקט.
 
ראש היחידה להתיישבות עמיקם סבירסקי ציין בדבריו, כי הוא רואה חשיבות רבה בהקמת מרכז בטחון משולב ובעיקר את תכניתו של ראש המועצה לצרף את תושבי הכפרים לפרויקט הביטחון ואמר כי הוא ימליץ למועצות אזוריות נוספות ליטול דוגמה של המועצה האזורית הגלבוע. ברוח דומה שיבח מנהל האגף לשירותי חירום במשרד הפנים,  את דני עטר, הוגה ויוזם הפרויקט ואמר כי המועצה האזורית הגלבוע והעומד בראשה שעימם הוא בקשר למעלה מעשור, מהווים סמל ודוגמה לשיתוף פעולה בין רשות אזורית למשרדי הממשלה.
 
שני אחיו של אלי המנוח, אבי ודוד ביטון, הודו נרגשות לראש המועצה, על שהחליט לקרוא את שם חדר התדריכים על שמו של יקירם, אלי (ללו) ביטון ז"ל. המנוח  שימש רכז בטחון שוטף ואחד מבכירי בסיס המתנדבים של ישובי התענך.
 
רב הישוב אדירים, דוד ביטון וראש המועצה קבעו מזוזה בחדר התדריכים במשותף עם משפחת ביטון.
 
ממחלקת הביטחון של המועצה נמסר כי בימים אלה נוצרה תנופה חדשה בהגדלת היקף מספר המתנדבים, עם חנוכת מרכז הביטחון המרווח, המונה כעת 120 מתנדבים, נוספו עשרות, כאשר המגמה היא להגיע עד ל -180 מתנדבים.
 
בטכס חנוכת מרכז הביטחון המשולב, השתתפו בין השאר, מפקד מרחב צפון של משמר הגבול, נצ"מ עוזי לוי, מפקד בסיס המתנדבים רס"ר יניב דרעי, נציגי המועצה, קצינים, ומתנדבים.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים