תהליך הטרום פעילים ( טרומפ"ים ) שעוברים חניכי כיתות ט בגלבוע צובר תאוצה והגיע לשלב של התנדבות ונתינה לקהילה , ובשם כותרת זו בנו החניכים יום שבו נתנו מעצמם לסובבים אותם .
קבוצה איכותית של 70 בני נוער חניכי תנועת בני המושבים בגלבוע יחד עם חברי גרעין עודד גלבוע וצוות המד"בים יצאו לפעילות שהם הגו בנו והוציאו אל הפועל שתכליתה הוא , אנחנו מעניקים חזרה לקהילה שהעניקה לנו.
הקבוצה התחלקה לארבע מוקדי פעילות.
בית חולים העמק מחלקת ילדים – בנקודה חשובה ורגישה זו הקימו החניכים סביבה חמה ומזמינה של פעילות יצירה ,שעת סיפור והכי חשוב חיבוק אוהב לילדים השוהים המחלקה זו, החניכים הסתובבו במחלקות והזמינו את הילדים לבוא איתם לרחבה שבה עבדו יחד איתם במגוון עבודות יצירה עם צבעי גואש ,הדבקות ,פדי ציור ובעיקר אווירה טובה ונעימה , לילדים אשר לא יכלו לצאת מהמחלקה ניגשו החניכים וישבו איתם בחדר הקריאו להם סיפורים שיחקו איתם ועשו שמח, ההורים ששהו בזמן זה לצד ילדיהם תארו את הפעילות כמרנינה ומעודדת לילדים ולגם לנו ההורים .
רחבת שופרסל ביג + קניון עפולה – בנקודה זו עמדו החניכים והחתימו כ 40 עוברים ושבים על כרטיס תורם של אדי , בני הנוער עמדו והסבירו את חשיבות תרומת איברים כמצילה חיים והציבור נענה וחתם ,בנוסף לעמדת ההחתמה ,העמידו החניכים שולחן נוסף שבו דאגו לגייס מזון לנזקקים אשר הועבר לעמותת לתת במטרה לחלקו לנצרכים, החניכים חילקו פליירים ותלו שלטים בכניסה לסופר כך שהלקוחות שנכנסו לסופר יצאו עם מוצרים , במבצע זה גייסו בני הנוער כ 10 ארגזים מלאים במזון .
לסיכום : תהליך הטרומ"פים בגלבוע מביא את בני הנוער להתנסויות מרובות ומגוונות בדרכם להיות מדריכים ואנשי חינוך, נושא התרומה לקהילה מהווה את אחת מאבני היסוד המרכזיות בבניית דמותו של המדריך /איש החינוך .
 

 


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים