נערי היחידה  לקידום נוער בגלבוע התמקצעו בעבודות שיפוץ ויוצאים להתנדבות למען הקהילה
בתום סידרה ארוכה של פעילויות במסלולי החיים, עם הקניית ערכים של מסוגלות, תועלתיות, שייכות, העצמה ומודעות אישית וקבוצתית, ובראשם הכנה לקראת שירות צבאי, התמקצעו נערי היחידה לקידום נוער בגלבוע במקצועות שיפוץ, כמו נגרות, צביעה ועבודות טכניות,  יצאו נערי היחידה להתנדבות למען הקהילה.
 
הפרויקט מומן ע"י עמותת "מאיר פנים - נוער למען הקהילה" והמוסד לביטוח לאומי, בשיתוף המועצה האזורית הגלבוע. הקורס נמשך חצי שנה.
במסגרת הקורס, עסקו התלמידים, שעתיים בשבוע בכישורי חיים באמצעות "קואוצ'ינג" מקצועי ושעתיים בשבוע בהכשרה מקצועית בהנחיית חברת "ראש בקיר", המכשירה את התלמידים בתחומי שיפוצים שונים.
 
 
 
 
דיקלה בן משה, מנהלת היחידה לקידום נוער במועצה, מסרה כי כל הנערים עמדו בהצלחה במטלות הקורס שהסתיים בשבוע האחרון וקיבלו תעודת סיום, כולל שי נכבד, ארגז כלים עשיר בפריטים טכניים ומקדחה. "במסגרת הפרויקט בנו התלמידים מיצג גמר - שני ספסלי ישיבה לשימושם בפרויקט. כאן המקום לציין כי התלמידים הוכיחו רצינות ואחריות במהלך הקורס, הם למדו ורכשו ניסיון בתחומי הנגרות והצביעה, כאשר מיצג הסיום, היה הוכחה לכך, אני גאה בהם", אמרה בן משה.
ראש המועצה דני עטר, בירך את נערי היחידה, לרגל סיום הכשרתם וכן לעומדת בראש היחידה ואמר כי התמדתם האמיצה של הנערים ביחידה לקידום נוער, הקנתה להם ערכים מיטביים לחיזוק תדמיתם. "הנערים מצליחים לפתח קשר עם הקהילה, תוך תחושת שייכות חזקה, גיבוש זהות עצמית והעצמה. חזונה של המועצה, הוא שכל נערה ונער מהיחידה לקידום נוער יסללו את דרכם לבניית עתיד טוב יותר עם איכות חיים", אמר ראש המועצה.
ברוכי מגל ראש מינהל הנוער במועצה ציין כי פרויקט  עמותת "מאיר פנים" והמוסד לביטוח לאומי, אותו יזם ראש המועצה דני עטר, הוא מבורך מאד. "אנו מודים להם על כך, כמו כן אני שמח כי התלמידים רוכשים ביחידה כלים להתנהלות בחיים ובטוח אני כי פרויקט זה מעצים אותם מאד", אמר מגל.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים