ילדי הגנים  ישולבו בכיתות א' לקראת המעבר לביה"ס
פרויקט "מעברים- נחיתה רכה" ילווה את ילדי הגנים במעבר בין הגן לביה"ס.
השנה תורחב הפעילות לכל גני הילדים ברחבי המועצה.  
במטרה ליצור אקלים בית ספרי נוח, שיאפשר לילדי הגנים של המועצה האזורית הגלבוע נחיתה רכה ביומם הראשון, בכיתה א', יפעיל מינהל החינוך במועצה פרויקט "מעברים – נחיתה רכה" בכל גני הילדים של המועצה. עד כה פעל פרויקט זה בגן נר. מימוש הפרויקט מתאפשר באמצעות תקציב שאושר ע"י אגף שירותי חינוך-רווחהף לרווחה החינוכית של הילדים. התכנית מלווה ע"י מכון ברנקו וייס, המתמחה בטיפוח החשיבה ובמעורבות הורים.
ראש מינהל החינוך במועצה, דרור ללוש מסר כי מדובר בתכנית מיוחדת לילדי הגנים העולים לכיתה א', המאפשרת להם כניסה חלקה לכיתה, מבחינה רגשית וחינוכית. "בשנת הלימודים הקרובה, ישולבו כל ילדי הגנים של המועצה בתכנית 'מעברים – נחיתה רכה'. התכנית תלמד את הילדים בעודם בגן את כל המרכיבים החיוניים לצורך הלמידה בכיתה א', כאשר ההורים יקבלו ליווי צמוד בהסברה בכל הקשור לתהליך הקליטה של ילדיהם", אמר ראש מינהל החינוך.
ראש המועצה האזורית דני עטר, שהגה את רעיון ה"מעברים", אמר כי פרויקט "מעברים – נחיתה רכה", הוא נדבך נוסף לעיצוב מערכת החינוך בגלבוע. "זו תוכנית ששמה קץ לחבלי הקליטה הקשים של הילדים והוריהם, ביום הראשון של הילד בבית הספר, הידוע כגדוש פעילויות גיבוש, והופכת את קליטתו לחגיגית ומהנה", אמר עטר. 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים