נציגי הליגה נגד השמצת ישראל בארה"ב:  "הגלבוע הוא מודל לחיקוי לדו-קיום ולטיפוח יחסי גומלין עם הרשות הפלשתינית"
קבוצה של כ-30 נציגי הליגה היהודית מארצות הברית, נגד השמצת מדינת ישראל, התארחו במועצה האזורית הגלבוע.הנציגים, עורכי דין ויועצי תקשורת של הליגה, קיימו סבב של ביקורים בערים מעורבות בארץ על מנת ללמוד מקרוב, על שיתופי הפעולה בין יהודים וערבים וכן בין ישראלים לפלשתינים.
חברי המשלחת נפגשו עם ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר ועם סגנו, עיד סלים ושמעו מעטר סקירה מקיפה לגבי הדו-קיום,הקיים מזה שנים רבות בין ישובי וכפרי הגלבוע, המתבטאים לדברי עטר, בשוויון מלא,בפיתוח הכפרים, בתכנון מזמים משותפים, ובין השאר, בקיום מפגשים חברתיים ופעילות משותפת בתחום החברה והתרבות. כמו כן ציין ראש המועצה כי מערכת היחסים המיוחדת בין הגלבוע והרשות הפלשתינית אין לה אח ורע בשום מקום אחר בארץ.
ארז שטיין,יו"ר מטה המועצה אמר נציגי הליגה, הביעו את התפעלותם הרבה ממערכת היחסים בין ישובי וכפרי הגלבוע ובין הרשות הפלשתינית לגלבוע. "הנציגים הרבו לשאול על מירקם היחסים ונפעמו מתשובותיהם של ראש המועצה וסגנו. כמו כן התעניינו באפשרות להציג את הגלבוע והרשות הפלשתינית כמודל של מערכת יחסים משופרים ולהעתיקו בישובים אחרים בארץ", אמר יו"ר מטה המועצה.
נציגי הליגה נגד השמצת מדינת ישראל, הודו בשם הליגה, לראש המועצה ולסגנו על פועלם בהאדרת מערכת יחסי הדו קיום, הן בין הישוב והכפר ובין שני הגבולות. כמו כן הבטיחו לתמוך ולסייע לגלבוע ככל האפשר. בתום הסיור, נסעו נציגי הליגה לג'נין, שם התקבלו ע"י המושל מוסא כדורא.
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים