בגלבוע הביאו לסגירתן של שתי תחנות מעבר לאשפה שהיוו מטרד תברואתי לתושבים. 
מינהל השירות לתושב במועצה, נענה לפניית תושבי הגושים "חבר" ו"יעל" והורה על סגירת שתי תחנות מעבר לריכוז אשפה , נוכח תלונותיהם של התושבים על מטרד תברואתי.
מנהל מחלקת התברואה במועצה, יהודה ביטון, מסר כי מאחר ובתחנות המעבר בכניסה לישובי שני הגושים מושלכת פסולת רבה, ללא פיקוח, בעיקר מישובים שמחוץ למועצה, הוחלט לשים קץ לתופעה. "מאחר ושתי תחנות המעבר פתוחות לכל גורם זיהום, מושלכת פסולת בצורה בלתי מבוקרת. קיבלנו בצדק התראות על גרימת מטרד תברואתי מהמשרד להגנת הסביבה ולכן החלטנו לסגור את שתי תחנות המעבר", אמר מנהל מחלקת התברואה.
לדבריו, נעשתה במקביל, פניה לוועדי הישובים על מנת לקבל שטח חליפי לצורך ביצוע איגום טוב יותר, שמטרתו למנוע מפגעים תברואתיים. "חשוב לציין כי קיים תגבור פיקוח ואכיפה בשטחים פתוחים של המועצה, למניעת השלכת פסולת, באמצעות פקחים המסיירים בשטח למניעת השלכת פסולת", אומר ביטון. הוא הבהיר כי אם ייתפס אדם משליך פסולת בשטחים פתוחים שאינם מיועדים לריכוז אשפה, יוטל עליו קנס גבוה.    

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים