רשמו לעצמכם: יום חמישי, ה-2 ביוני * המונדיאל השני של הגלבוע יוצא לדרך עם 16 קבוצות, קבוצה חדשה שתרצה להשאיר רושם טוב ואלופה שתצטרך לעבוד קשה כדי לשמור על התואר
 
כל מאמן יודע שהרכב מנצח לא מחליפים. וסיפור הצלחה - צריך להפוך לסידרה בהמשכים. זה בדיוק מה שעומד לקרות בגלבוע עם סיפור ההצלחה שרשמו אנשי מינהל הספורט וראש המועצה האזורית דני עטר סביב מונדיאל הגלבוע.
הטורניר הקודם עורר עניין רב והגיע לשיאו במשחק גמר מרתק ודרמטי. עכשיו יוצא לדרך המונדיאל השני של הגלבוע ולאלופה רמת צבי צפוי אתגר לא פשוט: 15 קבוצות קטרגל יתמודדו נגדה על התואר וינסו להדיח אותה מכס האליפות.
 
המשחקים ייצאו לדרך ביום חמישי הבא (2 ביוני) במגרש הקטרגל במרכז הקליטה של בית אלפא. את תפקיד הספונסר המרכזי לקח על עצמו מפעל הצמיגים של משפחת ביטון.
משחק הגמר של המונדיאל השני צפוי להתקיים בתחילת חודש אוגוסט הקרוב.
המשחקים יתקיימו פעמיים בשבוע – בימים חמישי ושישי – ויחלו מדי יום בשעה 17:30 אחר הצהריים.
אחת ההפתעות שמכין המנהל הכללי של משחקי המונדיאל, שלומי אייל, זו קבוצת אתיופים כשרוניים ממרכז הקליטה בבית אלפא, אשר תנסה להפתיע ולהגיע לשלבי ההכרעה.
 
השבוע ייפגשו ראשי הקבוצות במועצה האזורית גלבוע, כדי לאשר תקציב למשחקי המונדיאל. באותה הזדמנות, תיערך הגרלת הבתים וייקבע סדר המשחקים עד לסיום הטורניר. את הטורניר ינהל שניר פרידמן.
 
 
ראש המועצה האזורית גלבוע, דני עטר, אמר השבוע: "הטורניר הראשון של מונדיאל הגלבוע היה בלי ספק סיפור הצלחה. אני מברך על היוזמה ועל ההתארגנות הזריזה שהופכים את האירוע הזה למסורת. מקווה שגם במונדיאל הזה נראה כדורגל ברמה טובה, ניהנה מהמתח ולא נשכח לשמור על כבודו של היריב".
 
המנהל הכללי של הטורניר, שלומי אייל אמר: "הטורניר הזה גדול מאוד, יש בו 16 קבוצות ואני כבר יכול להעריך שתהיה פה תחרות מאוד חמה. אני גאה במועצה שלנו ובפעילים שמסייעים לי להרים את הטורניר הזה, יש כאן מפעל ספורטיבי שאין כדוגמתו בשום מקום. אני רוצה לברך את הקבוצה האתיופית שמצטרפת לטורניר, גם זה גורם לי נחת מרובה".

 


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים