עטר:" אתם דור, המיישם את שפת המצויינות בגלבוע על כל היבטיה, הן בתחום הלמידה והן בנתינה ובהתנדבות, ואני משוכנע שאמות מידה נפלאות אלו ילוו אתכם גם בשירותכם הצבאי", אמר ראש המועצה
ראש מינהל הספורט במועצה האזורית הגלבוע, ירון אוחיון, מסר: "במסגרת טכס הסיום נפרדנו מבוגרים העומדים להתגייס עוד השנה לצה"ל, ובימים אלה נערכים לקראת עונה הבאה", אמר אוחיון.
ביום שישי האחרון ציין מועדון הכדורסל גלבוע מעיינות את סיום פעילות עונת 2010/11 שהיתה מוצלחת מאוד של קבוצות המועדון ברמה הארצית וכן פרידה מבוגריו שחקני קבוצת הנוער
המפגש נערך במעמד  מאמני הקבוצה, ושחקנים ראשי מועצה אזורית הגלבוע הגלבוע דני עטר , מהקבוצה הבוגרת גלבוע גליל. וראש מועצה אזורית ענק המעיינות יורם קרין.
המפגש כינס את כל שחקני המועדון והוריהם במפגן  רב עוצמה באולם הבית של קבוצת הכדורסל גלבוע גליל - היכל הפיס  בגן נר.
האירוע נפתח בתחרות קליעות של חוגי הכדורסל של המועדון וקבוצות הקט סל, ולאחר מכן התמודדו קבוצת בנות המועדון נגד קבוצת הנשים הבוגרות של המועדון שמשחקות בארצית מחוז העמקים.
לאחר ניצחון קבוצת הנשים  הבוגרות  על נערות המועדון נערכה התמודדות בין נבחרת הנוער של המועדון מול נבחרת מאמני המועדון שאף הפגינו תרגילים מהנים וניצחו את חניכיהם.
בסיום נערך טכס בו נפרדו המאמנים ,ראשי המועדון וראשי המועצות של המועדון המשותף דני עטר ויורם קרין מבוגרי המועדון , העניקו להם גביעים ואיחלו להם הצלחה בהמשך.
עטר בנאומו לפני הקהל הרב נפרד ממנהל מועדון הכדורסל לירן וינקור לשעבר שפרש לאחרונה מן המועדון וציין את תרומתו הגדולה להתפתחותו של המועדון.
יורם קרין ראש מועצה אזורית עמק המעיינות העלה גם הוא על נס את שיתוף הפעולה הפורה בין המועצות, ובנוסף חלק שבחים לעטר ראש מועצה אזורי הגלבוע על תרומתו הגדולה לכדורסל בארץ בצפון, על תמיכתו ודחיפתו את הקבוצה הבוגרת גלבוע גליל שמייצגת את אזור הצפון בכבוד בצמרת הכדורסל הישראלי, עוד החמיא קרין על היכל הכדורסל היפה בגן נר ששודרג   בשנה שעברה.
בהמשך נאמה בפני הכדורסלנים הצעירים והוריהם   הכדורסלנית אורנית שוורץ שחקנית אלופת אירופה אליצור רמלה ושחקנית נבחרת ישראל לשעבר.
אורנית הדגישה את חשיבות ההנאה וההשקעה במשחק זה בפני הילדים והוריהם , והזמינה אותם להצטרף למחנה הכדורסל "השחקן האמיתי" בהובלתו של עודד קטש מאמן האלופה גלבוע גליל לשעבר ומאמן הפועל ירושלים כעת ובעברו גביע אירופה ואליפויות כשחקן מכבי תל אביב.

בהמשך העניקו ראשי המועצה דני עטר ויורם קרין  גביעים ומדליות למנצחי תחרות יד הזהב לצד קפטן גלבוע גליל אבישי גורדון ומאמני הקבוצות.


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים