האליפות תתקיים בגלבוע והסביבה... בחודש ספטמבר 2011. למשחקים יגיעו 20 נבחרות מרחבי אירופה. חמש הנבחרות שיזכו במקומות הראשונים יעלו ויתמודדו במשחקים הפראולימפיים אשר יתקיימו ב-2012 בלונדון לאחר האולימפיאדה.
קיומה של אליפות אירופה מכל סוג שהוא, בארץ בכלל ובגלבוע בפרט הוא אינו דבר מובן מאליו וקיומה כאן מהווה הצלחה חסרת תקדים לה שותפים ראשי הרשויות הגדולות באיזור יחד עם רועי רוזנבגרג, אחד מכוכבי נבחרת ישראל בכדורסל על כסאות גלגלים ומי שדחף ולוקח חלק גדול בארגון לפני ומאחורי הקלעים.
בחודשים האחרונים התקיימו ישיבות הכנה רבות בפורומים שונים, רחבים ומצומצמים על מנת לאשר סופית את האולמות בהם יתקיימו המשחקים.
 
 
השבוע ביקר בגלבוע פורום רחב בראשות מר רון קופרנט, מזכ"ל האיגוד האירופאי של כדורסל בכסאות גלגלים, שהגיע במיוחד לצורך כך מהולנד.  הפורום הרחב נפגש באולם ספורט גן נר עם ירון אוחיון, ראש מינהל ספורט במועצה.  המזכ"ל קופרנט התרשם עמוקות מן האולם, התאמות הנגישות בו ומהמעורבות הפעילה של מועצה איזורית הגלבוע בראשות דני עטר ראש המועצה, בהכנות לארוח האליפות. מר קופרנט רואה באולם כדורסל גן נר את האולם המוביל בתחרות והחליט כי באולם זה יתקיימו גם 2 משחקי הגמר של האליפות – גברים ונשים!!!
מאות ספורטאים, נציגי מדינות, שרים ואורחים צפויים להגיע לאיזור בימי האליפות. נציגי תקשורת מספרד, טורקיה, גרמניה, אנגליה, צרפת ואיטליה כבר הבטיחו את הגעתם לכאן. אזור הגלבוע ואתרי התיירות הרבים בו, יהוו מוקד משיכה המוני לחובבי הספורט ולכל אורחי האליפות.
מיד עם סיום משחקי ליגת העל בכדורסל עונת 2010/11 יחלו להתקיים אצלנו משחקי הכנה בינלאומיים לקראת האליפות. נבחרות מכל רחבי אירופה כבר מתאמות את הגעתן וצפוי לכולנו קיץ/סתיו 2011 ספורטיבי, תחרותי , תיירותי ומעניין!

 


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים